Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA HOME

Nemokamas pristatymas full

Prekės kodas: 5005

Prekės būsena: Paruošta Jums

Šią prekę pristatysime nemokamai!

IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su giluminio valymo savybėmis. Jis pirmasis sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją (IONIC) su garsine (SONIC) technologija. Jūsų dantys bus švaresni net ir sunkiai pasiekiamose vietose.

Kadangi naudojama jonizavimo funkcija, dantų pasta yra nebūtina – tereikia tik vandens. Joninis veikimas apnašas atpalaiduoja, o Sonic vibracijos jas pašalina. Skirtumą galima pastebėti jau po pirmo naudojimo.

Jonizacijos funkcija leidžia pasiekti geresnį rezultatą, naudojant saugią ir švelnią vibraciją. Ploni ir minkšti skirtingo ilgio antibakteriniai šereliai pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas, tame tarpe ir periodonto kišenėles tarp dantų ir dantenų. Dantys tampa ypač švelnūs.

Papildomai prie kasdieninės Clean programos, kuri yra ideali periodonto priežiūrai ir yra švelni dantims ir dantenoms, galite rinktis ir kitas – Gum care, White+, ar HiClean. Išmanusis laikmatis padeda sekti kiekvienos burnos srities valymo laiką. 

Dantų šepetėlis ypač lengvas ir patogus laikyti. Lengvai įkraunamas tiesiog įstačius į įkroviklį. Pilnas įkrovimas trunka tik ~4 valandas, ir jo užtenka maždaug 3 savaitėms. Komplekte yra 3 keičiamos galvutės.*

Su IONPA HOME elektriniu dantų šepetėliu galima naudoti visas IONICKISS keičiamas galvutes.

 
€13990 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

Unikali jonizacijos technologija veikia taip, kad sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų, atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą. 

IONICKISS IONPA HOME yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Idealus padėjėjas nešiojantiems breketus – apnašos pašalinamos ypač efektyviai. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektyvumą, rekomenduojama, kad ranka, laikanti dantų šepetėlį, būtų drėgna.

 

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA HOME pagrindinės funkcijos

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos pašalina.

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas, ko jums reikia, yra vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią jums reikalingą jos kiekį.

Išmanusis laikmatis

Išmanusis laikmatis padaro pauzę kas 30 sekundžių, taip informuodamas, kada pereiti prie kitos burnos dalies. Tokiu būdu visas dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai.

4 valymo programos

Dantų šepetėlis IONPA HOME turi 4 valymo programas – Clean, Gumcare, White+ ir Hi clean. Kiekvieną kartą įjungus šepetėlį, jis atsimena paskutinę naudotą programą.

USB įkrovimo stovas

IONPA HOME įkraunamas įstačius į pakrovimo stovą nuo metu, kai šepetėlis nenaudojamas.**

Naudojamos programos atvaizdavimas

Parodoma, kokią programą naudojate, kada reikia įkrauti akumuliatorių ar kada atėjo laikas keisti galvutę*

 

* Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlius ar jų galvutes kas 2-3 mėnesius.

** Maitinimo adapteris nepridedamas.

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean - kasdienis valymas / Gumcare - dantenų priežiūra / White+ - dėmių šalinimas / Hi clean - aktyvesnis valymas
Funkcijos Valymosi laikmatis | Valymo režimai su atminties funkcija | Įkrovimo indikatorius | Galvutės keitimo perspėjimas
Vibracija Clean ~22.000 virpesių / min. | White+ ~26.000 virpesių / min.
Šerelių minkštumas Soft (Minkšti)
Šerelių tipas 2 ilgių, smailėjantys, antibakteriniai.
Išmatavimai 22,86cm x 2,54cm x 2,54 cm
Svoris 85g. (su galvute)
Akumuliatoriaus veikimo laikas Akumuliatoriaus veikimo laikas: ~100 minučių arba apie 25 dienos, naudojant po 2 minutes 2 kartus per dieną| Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių. | Pilnas akumuliatoriaus įkrovimo laikas ~4 val.
Vandens atsparumo klasė IPX7 (išskyrus įkroviklį)
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 3vnt keičiamų galvučių) | USB Įkroviklio stovas| Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba | *Maitinimo adapteris nepridedamas.
Pora savaičių naudoju ir tik teigiamai galiu atsiliepti. Tikrai yra skirtumas lyginant su kitais elektriniais šepetėliais!
Ačiū, gavau pirkinį ir lygiai mėnesį naudojuosi dantų šepetėliu, norėjau pajusti ir įvertinti visus dantų valymo, dantenų masažavimo pojūčius, šepetėlio patogumą. Noriu pastebėti, kad valydama dantis joniniu dantų šepetėliu, iš karto pastebėjau kurie dantys jautresni, kurios dantenos prašosi papildomo masažo. Tokio šepetėlio naudojimas man pasitarnavo kaip diagnostinis įrankis. Po mėnesio naudojimosi šiuo šepetėliu praėjo visi dantų ir dantenų jautrumai. Jausmas toks, kad atrodo dantys kaskart yra nupoliruojami iš naujo, o dantenos yra sveikos ir stiprios. Kol kas jaučiuosi patogiau, kai naudoju truputį dantų pastos, gal vėliau ir atsisakysiu jos, bus matyt. Esu labai dėkinga, kad radau tokius puikius produktus dantų ir implantų priežiūrai.
Nuostabiausias dalykas, kuris nutiko man, tai kad į mano namus atkeliavo šis dantų šepetėlis. Visada dantis valydavau elektriniais šepetėliais, bet šis yra kažkas tokio! Tikrai dantys po valymo yra tokie, lyg būtum išėjęs iš burnos higienos procedūros. Didžiausia pagarba tiems, kurie atvežė šią naujieną į Lietuvą.
IONICKISS firmos IONPA home elektrinis dantų šepetėlis tai vienas iš geriausių šių metų mano atradimų. Esu naudojusi kitų firmų elektrinius dantų šepetėlius, ir galiu palyginti. Pradedant, dizainu, lengvumu, funkcijų gausa, šerelių kokybe jis pranoksta visus gamintojus. Šereliai pasiekia net sunkiausiai prieinamas vietas, kas man buvo labai svarbu. Vibracija puikiai pašalina apnašas, dantys išlieka maloniai slidūs. Mažiau susidaro apnašos ant dantų iš vidinės pusės. Prisipažinsiu pirmus kartus buvo neįprasta valyti dantis, be pastos. Tačiau dabar tai įprasta. Dar labai puiki funkcija tai garsinis signalas, kuris perspėja tave apie valymosi laiką. Rekomenduoju visiems, kas nori kokybiško produkto.
Šis elektrinis dantų šepetėlis nustebino kokybe tiek paties gaminio, tiek valymo. Išties unikalus! Įvairios programos leidžia pasiekti norimo efekto be jokių pastangų. Tai pati geriausia investicija į kasdienę dantų higieną. Esu įsitikinusi, kad pas higienistus lankysiuosi labai retai :)
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
30 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas jonizuojantis dantų šepetėlis, ku..
€1990
29
1 įvertinimai
IONICKISS IONPA TRAVEL keičiamos galvutės sudarytos iš antibakterinių, ypač plonų skirtingo i..
€1190
46
12 įvertinimai
IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jon..
€4690
50
IONICKISS IONPA HOME keičiamas galvutes sudaro antibakteriniai, ypač ploni skirtingo ilgio kūginiai ..
€1290
65
Jums gali patikti
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus jonizuojantis dantų šepetėlis iš Japonijos. ..
€1990
Rašyk
Skambink