Apie mus

 

 

 

IONICKISS.LT - Internetinė japoniškų burnos priežiūros priemonių parduotuvė. 

 

Pristatome Jums inovatyvius pasaulinio jonizuojančių dantų priežiūros priemonių lyderio, Japonų korporacijos IONIC sukurtus ir gaminamus joninius dantų šepetėlius, esame oficialūs ir vieninteliai gamintojo atstovai Baltijos šalims. 

Pradžioje išbandėme šiuos šepetėlius patys, ir buvome taip nustebinti ir sužavėti teigiamo poveikio, kad neliko jokių abejonių - turime suteikti galimybę tai išbandyti kuo daugiau žmonių. Kitais žodžiais tariant - prekiaujame tuo, ką naudojame ir patys. Ir labai tikime šio gaminio ateitimi.

Naudojant IONICKISS dantų šepetėlius, dėl jonizacijos išskirtinį švaros pojūtį pajusite natūraliu būdu, nepriklausomai nuo to, naudojate dantų pastą ar ne. Jūs tiesiog turėsite galimybę rinktis. Dantų šepetėlių veiksmingumas patvirtintas kliniškai. Keičiamų galvučių įvairovė leidžia prisitaikyti dantų šepetėlį pagal savo poreikius.

Norime pasiekti, kad kuo daugiau žmonių suprastų burnos priežiūros svarbą, atsisakytų tam tikrų įsišaknijusių stereotipų, ir galėtų tiesiog plačiai šypsotis  :) Tai įmanoma naudojant pirmąjį jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS - valydamiesi dantis kaip esate įpratę, galėsite ilgiau džiaugtis jų švelnumu ir švara.

Taip pat siekiame būti patikimu partneriu ieškantiems kokybiškų burnos priežiūros priemonių.

Jau daug žmonių jau įsigijo mūsų siūlomus joninius šepetėlius ir liko nustebę gerąja to žodžio prasme.

Labai tikimės netrukus prie jų prisijungsite ir JŪS.

Ačiū, kad domitės!

Ačiū tiems, kas jau esate kartu!

Gražios šypsenos!

 

IONICKISS Baltic

+370 654 53353

info@ionickiss.lt

 

Rašyk
Skambink