Apie mus

 

 

 

IONICKISS.LT - Internetinė japoniškų burnos priežiūros priemonių parduotuvė. 

 

Pristatome Jums inovatyvius, pasaulinio jonizuojančių dantų priežiūros priemonių lyderio, Japonų korporacijos IONIC sukurtus ir gaminamus joninius dantų šepetėlius. Esame oficialūs ir vieninteliai gamintojo atstovai Baltijos šalyse.

Mūsų draugystė su jonizuojančiais dantų šepetėliais prasidėjo tada, kai išbandėme juos patys – su šeima ir draugais. Labai maloniai nustebino valymo kokybė ir faktas, kad valantis šiuo šepetėliu dantų pasta nėra reikalinga. Norėjome pasidalinti šiuo atradimu su visais, ypač dėl to, kad šis prekinis ženklas dar tik mažais žingsneliais žengė į Europą.

Ir mums pavyko – šiuo metu esame vieninteliai IONIC korporacijos atstovai Baltijos šalyse, jau spėję sudalyvauti tokiose didelėse tarptautinėse parodose kaip „Baltic Days Of Dentistry“, „Expo Latvia Dental". Džiugu matyti, kad daugėja žmonių, kuriems rūpi tinkama dantų priežiūra ir geriausios priemonės, leidžiančios tai pasiekti.

Kuo išskirtiniai IONICKISS dantų šepetėliai? 

Naudojant IONICKISS dantų šepetėlius, dėl jonizacijos išskirtinį švaros pojūtį pajusite natūraliu būdu, nepriklausomai nuo to, naudojate dantų pastą ar ne. Dantų šepetėlių veiksmingumas patvirtintas ne tik vartotojų atsiliepimais, bet ir klinikiniais tyrimais. Smagu ir tai, kad šiuos dantų šepetėlius gali naudoti visi, net vaikai – keičiamų galvučių įvairovė leidžia prisitaikyti dantų šepetėlį pagal savo poreikius.

Norime, kad kuo daugiau žmonių suprastų burnos priežiūros svarbą, atsisakytų tam tikrų įsišaknijusių stereotipų ir galėtų drąsiai ir plačiai šypsotis. Tai įmanoma naudojant pirmąjį jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS – valydamiesi dantis kaip esate įpratę, galėsite ilgiau džiaugtis jų švelnumu ir švara.

Mūsų tikslas yra padėti atrasti kokybiškas burnos priežiūros priemones tiems, kuriems rūpi jų dantų sveikata. Šį tikslą sėkmingai vykdome – daug žmonių jau įsigijo mūsų siūlomus joninius šepetėlius ir liko stipriai sužavėti.

Labai tikimės, kad netrukus prie mūsų nuolat augančios šeimos prisijungsite ir JŪS.

Ačiū, kad domitės!

Ačiū tiems, kas jau esate kartu!

Gražios šypsenos!

 

 

IONICKISS Baltic

+370 654 53353

info@ionickiss.lt

 

Rašyk
Skambink