Joninis dantų šepetėlis IONICKISS ORIGINAL EXTRA SOFT WIDE (ypač minkštas, platus)

Pirk 2 pristatysime nemokamai

Prekės kodas: 5001

Prekės būsena: Paruošta Jums

Pirk 2 ar daugiau ir pristatysime nemokamai!

IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas jonizuojantis dantų šepetėlis, kurio pagalba jūsų dantys bus 48% švaresni nei valant įprastu dantų šepetėliu, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Valantis dantis šiuo šepetėliu, dantų pasta – nebūtina.

EXTRA SOFT WIDE – šią ypač minkštą dantų šepetėlio galvutę sudaro dviejų tipų (skirtingo ilgio) pluoštai, kurie dėl savo formos prasiskverbia giliai į tarpdančius, o dėl didesnio šerelių kiekio itin gerai ir greitai pašalina apnašas. Ji taip pat idealiai tinka masažuoti ir valyti dantenas.

Naudodami IONICKISS, galite rinktis iš skirtingų tipų ir kietumo keičiamų galvučių – tiesiog pasikeiti, ir Jūsų dantų šepetėlis vėl kaip naujas.** Be to, keičiamų galvučių naudojimas yra ekonomiškesnis ir draugiškesnis aplinkai.

Daugiau informacijos:

• Kaip veikia jonizacija, ir kodėl verta naudoti IONICKISS

• Kodėl jonizuojančius dantų šepetėlius rekomenduoja ir burnos higienistai?

€1790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation


Jonizuojantis dantų šepetėlis su keičiama galvute

IONICKISS yra pirmasis jonizuojantis dantų šepetėlis, ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl juo galima naudotis visur ir visada. Su jonizuojančiu dantų šepetėliu Jūsų dantys bus iki 48%* švaresni nei valant įprastu dantų šepetėliu, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Veikia efektyviai, nesukeldamas nei vibracijų, nei triukšmo.

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, kurią visada siejame su kokybe ir technologine pažanga, dantų šepetėlis IONICKISS yra nepakeičiamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Dėl unikalios technologijos, apnašos yra tiesiog atstumiamos nuo dantų paviršiaus, tarsi naudojant magnetą.

Palepinkite savo dantis modernia ir labai efektyvia dantų priežiūra, naudodami jonizuojantį dantų šepetėlį iš Japonijos. Jį lygiai taip pat patogu naudoti tiek namuose, tiek darbe ar keliaujant.

 

 

 

Kaip naudoti jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS

 

Kaip valytis dantis?

Laikykite rankenėlę taip, kad drėgnas delnas arba pirštas visą laiką liestųsi prie metalinės juostelės. Sudrėkinkite šerelius ir valykite dantis įprastai.

Kaip nuimti šepetėlio galvutę?**

Laikykite rankenėlę tvirtai ir sukdami patraukite už šepetėlio galvutės. Retkarčiais šis žingsnis reikalingas tam, kad galėtumėte nuvalyti metalinį strypelį – jonų srauto laidininką.

Kaip uždėti šepetėlio galvutę?

Uždėkite naują šepetėlio galvutę ant metalinio strypo, kol ji užsifiksuos.

Kaip patikrinti baterijos būklę?

Trumpam paspauskite mygtuką ant rankenėlės. Raudona švieselė reiškia, kad baterija yra įkrauta. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau nei 1 metus. Jeigu lemputė nešviečia, pakeiskite šepetėlį nauju.

 

 


* Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant dantų apnašas ir mažinant dantenų uždegimą (anglų k.) Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino.

** Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

 

Papildoma informacija
Prekių tipas Dantų šepetėlis
Kiekis pakuotėje 1vnt.
Baterija 3V; nekeičiama
Galvutės tipas Keičiama, plataus tipo
Šerelių tipas Extra soft / Ypač minkšti
Šepetėlis malonus tuo, kad plati galvutė. Minkštas ir tikrai jonai veikia: nors dar vis naudoju dantų pastą, jos reikia labai nedaug ir gerėjančią burnos ertmės būklę pagyrė mano burnos higienistė.
Tobula dantų šepetėlių linija! Inovatyvi ir efektyvi! Rekomenduoju! Išmėginau pradžioje platųjį ir tiesiog pamėgau, tobulai išvalo dantis ir nelabai gerai mokantiems valyti, plius tokio minkštumo dantų šepetėlio šerelių mano dantenos neregėjo.
Esu visiškai nustebinta. Per pirmą savaitę pokyčio nelabai pastebėjau, tad buvau suabejojusi kitų liaupsėmis. Tačiau po kokių trijų savaičių naudojimo, turiu pripažinti, kad apnašos nebesusidaro taip kaip anksčiau. Jau nusipirkau ir galvučių papildymą. Tikrai negrįšiu prie paprastų šepetėlių
Noriu padėkoti už nuostabią priemonę skirta burnos priežiūrai.Naudoti paprasta ir patogi kelionės metu, didelis privalumas valymas be dantų pastos. Džiaugiuosi turėdama kokybišką dantų valymo priemonę.
Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę dantų pastų ir šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Ieškojau Kalėdinių dovanų ir pagalvojau, kad gal būtų nieko dovanoms ir pirmiausiai nusipirkau išbandyti. Pradžioje buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl pirmą savaitę jos šiek tiek dėjau, vėliau natūraliai dantų pastos jau nereikėjo. Šis dantų šepetėlis yra geriausias, kokį tik teko naudoti. Valantis nėra jokių vibracijų ar zyzimo- man tas labai patinka. Šepetėlį galima visur vežiotis, manau net ir tiems, kurie turi elektrinius šepetėlius, šis šepetėlis labai praverstų kelionėms. Dabar mano elektrinis šepetėlis ilsisi, dantų pastos neperku ir tikrai manau Kalėdinės dovanos visiems labai patiks:)
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
IONICKISS EXTRA SOFT WIDE – šios keičiamos dantų šepetėlio galvutės yra..
€1090
20
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1790
35
5 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagal..
€1790
41
5 įvertinimai
UV sterilizatorius – dantų šepetėlio dezinfekavimui. Drėgna vonios aplinka yra ideal..
€4490
42
9 įvertinimai
IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jon..
€4690
50
6 įvertinimai
IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su gilumini..
€13990
55
1 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagal..
€1790
58
Rašyk
Skambink