Atsiliepimai

Publikuota 2021-07-15 Skaitė 949

 

Ekspertų atsiliepimai

 

Šepetėlis mane tikrai sužavėjo ! Iš pradžių tikrai skeptiškai jį vertinau, bet kuo ilgiau pati naudoju, kuo ilgiau naudoja mano šeima, iš visų girdžiu tik teigiamus atsiliepimus. Rekomenduoju ir pacientams, jie taip pat patenkinti !    

Burnos higienistė Raminta Bartulienė

Su pilna specialistės nuomone galite susipažinti čia: straipsnis

 

Pirma kartą gyvenime atradau šepetėlį, kuris idealiai išpildo dantų valymo lūkesčius! Lengvas, patogu laikyti, o šepetėlio šereliai kruopščiai išvalo dantų paviršius. Šis šepetėlis puikiai išvalo dantis tiek su pasta, tiek be pastos. Dantys išlieka švarūs visai dienai, net ir pavalgius! Šis šepetėlis gali patikti net ir tiems, kurie nemėgsta valytis dantų. Jus tai paskatins! Nuoširdžiai rekomenduoju!

Burnos higienistė Indrė Matelienė

 

Pirkėjų atsiliepimai

 

 

Šis elektrinis dantų šepetėlis nustebino kokybe tiek paties gaminio, tiek valymo. Išties unikalus! Įvairios programos leidžia pasiekti norimo efekto be jokių pastangų. Tai pati geriausia investicija į kasdienę dantų higieną. Esu įsitikinusi, kad pas higienistus lankysiuosi labai retai :)

Rita    / 21.11.19/    IONPA HOME

 

Vaikams (6 ir 10 metų) šie elektriniai šepetėliai labai patinka - patogi mažesnė galvutė ir korpusas, valosi  noriai, išsivalius - pastebimai lieka mažiau apnašų. Galima naudoti ir įkraunamas baterijas.

Simona D.    / 21.11.14/    IONPA TRAVEL

 

Šiandien gavau, išbandžiau- labai patiko! Ačiū! Tikėjausi, kad arba neišvalys arba kažkokia nesąmonė bus. Bet įspūdį padarė! Šepetukas atrodo labai kokybiškas ir tas, kad dantys kaip nupoliruoti po valymo - daro įspūdį. Tikiuosi, kad veiks tiek ilgai kiek parašyta.

Vilma V    / 21.10.28/    IONPA HOME

 

Patogus, vieno įkrovimo pakanka maždaug 3 savaitėms, dantų apnašos efektyviai nuvalomos ir dantų pasta nebūtina

Simona Dikšienė    /21.10.26/    IONPA HOME

 

Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę dantų pastų ir šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Ieškojau Kalėdinių dovanų ir pagalvojau, kad gal būtų nieko dovanoms ir pirmiausiai nusipirkau išbandyti.  Pradžioje buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl pirmą savaitę jos šiek tiek dėjau, vėliau natūraliai dantų pastos jau nereikėjo. Šis dantų šepetėlis yra geriausias, kokį tik teko naudoti. Valantis nėra jokių vibracijų ar zyzimo- man tas labai patinka. Šepetėlį galima visur vežiotis, manau net ir tiems, kurie turi elektrinius šepetėlius, šis šepetėlis labai praverstų kelionėms. Dabar mano elektrinis šepetėlis ilsisi, dantų pastos neperku ir tikrai manau Kalėdinės dovanos visiems labai patiks:)

Kristina Strazdė    /21.10.05/    IONICKISS ORIGINAL

 

Jau apie mėnesį naudoju jūsų dantų šepetėlį. Su juo dantis plaunu be dantų pastos. Jausmas keistas, bet atrodo, kad dantų higieną galėsiu atlikti rečiau. Su paprastu šepetėliu dantis dar išsiplaunu su dantų pasta. Nors ir brangu, bet džiaugiuosi nusipirkus šį šepetėlį.

Gražina Kamantauskienė    /21.09.30/    IONICKISS ORIGINAL

 

Naudojam jau ilgai šį šepetėlį. Tiek vyras tiek aš esam labai patenkinti. Naudojam ir su dantų pastą ir be jos, visada puikiai išvalo dantis ir net tarpdančius. Puikiai pasitarnavo ir kelionėje. Patogu kai neprireikia dantų pastos.

Karolina Novikova    /21.09.16/    IONICKISS ORIGINAL

 

Esu labai patenkinta įsigijusi joninį dantų šepetėlį. Puikiai nuvalo, o ir dantų pastos nereik :). Pradėjus valytis, šiek tiek sureagavo dantenos, bet po savaitės valymo nurimo. Rekomenduoju išbandyti bei naudoti.

Aušra Č.    /21.07.23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai patiko, tikrai gerai valo, jaučiasi gaivumas burnoje. Likau labai patenkinta. Ačiū.

Laima Krancevičienė    /21-07-22/    IONICKISS ORIGINAL

 

Puikus priedas prie šepetėlio. Patogu keliaujant, tuo labiau, kad šepetėlis nuolat sterilizuojamas. Atkreipkite dėmesį, kad įsigiję sterilizatorių, kitoje dėžutės pusėje, kur dedama baterija, tutmrite ištraukti plasmasiuką už 'juodos kojelės", kad uždarius sterilizatoriaus dėžutę, užsidegtų melsva lemputė. Vat tada procesaa vyksta. Ir vyksta efektingai!!

Daiva R.    /21-07-20    UV dėklas su IONICKISS ORIGINAL šepetėliu

 

Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !

Žyginta Bitiniene    /21-07-05/    IONPA TRAVEL

 

Užsisakiau smalsumo vedama :) , bet esu maloniai nustebinta puikiu valymu. Tiesiog superinis dantų šepetėlis! Ačiū.

Inesa P.    /21-06-30/    IONICKISS ORIGINAL

 

Turiu ir naudoju savaitę.Dantis valau be pastos,nusivalo dantys ir išsivalo tarpdančiai labai gerai.Kol kas labai patenkinta ir džiaugiuos preke ;) ačiū

Irena Žukauskienė    /21-06-12/    IONICKISS ORIGINAL

 

AČIŪ. Esu labai patenkinta dantu šepeteliu. Tai pats geriausias iš visu kokius turejau. Labai greitai gavau užsakyta preke. Viskas puiku!

Ona K.    /21-06-09    IONPA TRAVEL

 

Puikus efektas, ypac svarus dantys, rekomenduoju.

Erika Jack    /21-05-25/    IONICKISS ORIGINAL

 

Likau patenkinta įsigijusi šį šepetėlį. Labai veiksmingai veikia nuo pat pirmo valymo! Užsisenėjusiai problemai reikės šiek tiek daugiau laiko, tačiau tikrai verta bandyti, juolab, kad kokybė japoniška. Nieko geresnio kol kas nesu aptikusi, nors išbandžiau begales dalykų. Rekomenduoju :)

Ingrida    /21-05-20    IONPA TRAVEL

 

Naudojame su vyru šiuos šepetėlius jau 5 mėnesius ir esame labai patenkinti, nes dantų paviršius visada švarus, slidus, jokių apnašų. Neseniai teko lankytis pas burnos higienistę, tai ji , žinodama, kad prieš tai lankiausi prieš pusmetį, labai nustebo, kad nėra nei apnašų, nei akmenukų ant dantų. Paklausė, kuo valausi dantis:) Rekomendavau ir jai šį šepetėlį. Jau užsisakiau naujas galvutes , o taip pat ir šepetėlį sūnui. REKOMENDUOJU

Gitana Č.    /21-05-19/    IONICKISS ORIGINAL

 

Džiaugiuosi įsigijusi joninį dantų šepetėlį.Man kaupiasi apnašos ,dažnai tenka lankytis pas burnos higienistą.Pradėjus naudoti šį šepetėlį apnašų mažiau.Teisingas pirkinys!

Regina    /21-05-07/    IONICKISS ORIGINAL

 

Įsigijau iš smalsumo, nesitikėjau tokio puikaus efekto, rekomenduoju išbandyti, dantų pastos tikrai nereikia...

Daiva    /21-03-27/    IONICKISS ORIGINAL

 

Produktas - nuostabus! Nerealu, bet TIKRAI duoda aprašytą rezultatą : ) Apipirkau visą šeimą ir dabar knieti VISIEMS rekomenduoti įsigyti. Jau vien tai, kad paaugliai vaikai noriai su juo valosi dantis ir patys stebisi rezultatu, yra tikrų tikriausias kokybės rodiklis!

Diana Guogienė    /21-03-17/    IONICKISS ORIGINAL

 

Sveiki, naudoju jūsų produktą netik aš vienas, bet ir mano šeimos nariai. Galiu pasakyti tik tai, kad mes visi esame labai patenkinti kokybę ir rezultatų. Tai vienas iš geriausių pirkinių.

Genadijus Matiusovas    /21-03-16/    IONICKISS ORIGINAL

 

Nupirkau šepetėlius sūnums,akivaizdūs pasikeitimai,pirksiu ir sau ir vyrui. Dantys tapo baltesni,mažiau apnašų,nereikia nėj dantų pastos. Nuostabus pirkinys,pirksiu vėl ir vėl.

Laima Valančienė    /21-03-12/    IONICKISS ORIGINAL

 

Puikus!Mane pykina nuo bet kokios dantu pastos,tad sis sepetelis geriausias mano pasirinkimas.Aciu.

Lina    /21-03-10/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pirkau visai šeimai šepetėlius. Mano dukrytė nemėgsta pastos, jai šitas šepetėlis kažkas wau! pabandžiau pati, dantys tokie švarus, lygūs. Ir tėvams nupirkau lauksiu jų įvertinimo

NERINGA    /21-03-09/    IONICKISS ORIGINAL

 

Esu labai patenkinta joniniu dantų šepetėliu.

Aurelija    /21-03-03/    IONICKISS ORIGINAL

 

Sveiki,pirkau jūsų šepetėlius nesitikėdama stebuklo.Klydau,jie nuostabūs.Pirkau sau ir sūnui.Dabar atsirado tas, kurio laukiau.Iš karto użsakau dukrai.Dėkoju,verta.

Dalia Čepulienė    /21-02-24/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ačiū už kokybišką ir aprašymą atitinkančią prekę. Dar būtinai pirksiu papildomas galvutes ir dantų šepetėlį dovanoms. Tikrai smagus dalykas, gal iš pradžių kiek neįprastas. Rekomenduoju :)

Irena Sabaitė    /21-02-23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ačiū geras produktas,kokybiškas.

Valentinas    /21-02-21/    IONICKISS ORIGINAL

 

Prieš Kalėdas nupirkau dovanų savo vyrui, mamai ir sau. Labai patiko. O dabar ir vaikams nupirkau. Nei su viena dantų pasta taip gerai neissivalau kaip su šiuo šepetėliu ir be pastos!

Ilona    /21-02-20/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pirkau vyrui dovanų. Jis buvo labai nustebęs kad nereikia pastos. Bet dabar labai patenkintas. Pirksiu ir sau.

VILMA    /21-02-13/    IONICKISS ORIGINAL

 

Šepetėlis tikrai puikus, labai patenkinta. Pristatymas 100 balu. Issivalius labai geras jausmas svaros, gaivos. Patogumas, kad galima valyti be pastos labai patogu o svarbiausia, kad efektas yra. Labai dekinga Ionickiss komandai uz malonu bendravima. Sekmes jums.

Žyginta Bitinienė    /21-01-15/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai džiaugiuosi šiais šepetėliais, kuriuos nusipirkau sau ir vyrui. Lengvas užsakymas, greitas pristatymas. Labai patinka, kad galima valyti be pastos, o išsivalius jaučiamas komfortiskas švaros jausmas. Labai super, ačiū!!!

Gražvilė    /20-12-28/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai patiko, puikus gaminys. Reikėjo trupučio laiko priprasti, bet verta jį turėti. Puikiai valo, poveikis išlieka ilgai, masažuoja dantenas. Nuostabu.

Edita    /20-12-23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pasidovanojau sau ir sūnui , esu labai patenkinta . Tikrai nuvalo visas apnašas, dantukai lieka slidūs. Sūnui kelia smalsumą kaip tai veikia, tai nebereikia skatinti valyti dantų :)

Gitana    /20-12-21/    IONICKISS ORIGINAL

 

Atsakingai pareiškiame, kad visi atsiliepimai, skelbiami mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra neredaguoti, tikri pirkėjų, įsigijusių ir išbandžiusių mūsų siūlomus jonizuojančius šepetėlius IONICKISS, atsiliepimai. Kadangi daug kas minėjo, kad jų nepastebi prie prekių, kur įprastai savo nuomonę ir palieka pirkėjai, papildomai visus atsiliepimus sukėlėme čia.

Kviečiame įsigyti šepetėlį sau, ir parašyti savo nuomonę! ;)

 

Naujausios prekės Visos prekės
3 įvertinimai
  IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, ..
€13990
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio joninio elektrinio ( SONIC + IONIC ) dantų šepetėlio keičia..
€1090
IONICKISS SINGLE TUFT - Vieno danties šepetėlis rekomenduojamas vietoms kurias sunku nuvalyti..
€1090
IONICKISS KIDS SOFT - Dantų šepetėlio vaikams keičiamos galvutės. Ir jums visiškai neb..
€1090
Rašyk
Skambink