Atsiliepimai

 

Ekspertų atsiliepimai

 

Šepetėlis mane tikrai sužavėjo ! Iš pradžių tikrai skeptiškai jį vertinau, bet kuo ilgiau pati naudoju, kuo ilgiau naudoja mano šeima, iš visų girdžiu tik teigiamus atsiliepimus. Rekomenduoju ir pacientams, jie taip pat patenkinti !    

Burnos higienistė Raminta Bartulienė

Su pilna specialistės nuomone galite susipažinti čia: straipsnis

 

Pirma kartą gyvenime atradau šepetėlį, kuris idealiai išpildo dantų valymo lūkesčius! Lengvas, patogu laikyti, o šepetėlio šereliai kruopščiai išvalo dantų paviršius. Šis šepetėlis puikiai išvalo dantis tiek su pasta, tiek be pastos. Dantys išlieka švarūs visai dienai, net ir pavalgius! Šis šepetėlis gali patikti net ir tiems, kurie nemėgsta valytis dantų. Jus tai paskatins! Nuoširdžiai rekomenduoju!

Burnos higienistė Indrė Matelienė

 

Pirkėjų atsiliepimai

 

 

Naudojam jau ilgai šį šepetėlį. Tiek vyras tiek aš esam labai patenkinti. Naudojam ir su dantų pastą ir be jos, visada puikiai išvalo dantis ir net tarpdančius. Puikiai pasitarnavo ir kelionėje. Patogu kai neprireikia dantų pastos.

Karolina Novikova          / 21.09.16

 

Esu labai patenkinta įsigijusi joninį dantų šepetėlį. Puikiai nuvalo, o ir dantų pastos nereik :). Pradėjus valytis, šiek tiek sureagavo dantenos, bet po savaitės valymo nurimo. Rekomenduoju išbandyti bei naudoti.

Aušra Č.          / 21.07.23

 

Labai patiko, tikrai gerai valo, jaučiasi gaivumas burnoje. Likau labai patenkinta. Ačiū.

Laima Krancevičienė          / 21-07-22

 

Puikus priedas prie šepetėlio. Patogu keliaujant, tuo labiau, kad šepetėlis nuolat sterilizuojamas. Atkreipkite dėmesį, kad įsigiję sterilizatorių, kitoje dėžutės pusėje, kur dedama baterija, tutmrite ištraukti plasmasiuką už 'juodos kojelės", kad uždarius sterilizatoriaus dėžutę, užsidegtų melsva lemputė. Vat tada procesaa vyksta. Ir vyksta efektingai!!

Daiva R.          / 21-07-20

 

Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !

Žyginta Bitiniene          / 21-07-05

 

Užsisakiau smalsumo vedama :) , bet esu maloniai nustebinta puikiu valymu. Tiesiog superinis dantų šepetėlis! Ačiū.

Inesa P.          / 21-06-30

 

Turiu ir naudoju savaitę.Dantis valau be pastos,nusivalo dantys ir išsivalo tarpdančiai labai gerai.Kol kas labai patenkinta ir džiaugiuos preke ;) ačiū

Irena Žukauskienė          / 21-06-12

 

AČIŪ. Esu labai patenkinta dantu šepeteliu. Tai pats geriausias iš visu kokius turejau. Labai greitai gavau užsakyta preke. Viskas puiku!

Ona K.          / 21-06-09

 

Puikus efektas, ypac svarus dantys, rekomenduoju.

Erika Jack          / 21-05-25

 

Likau patenkinta įsigijusi šį šepetėlį. Labai veiksmingai veikia nuo pat pirmo valymo! Užsisenėjusiai problemai reikės šiek tiek daugiau laiko, tačiau tikrai verta bandyti, juolab, kad kokybė japoniška. Nieko geresnio kol kas nesu aptikusi, nors išbandžiau begales dalykų. Rekomenduoju :)

Ingrida          / 21-05-20

 

Naudojame su vyru šiuos šepetėlius jau 5 mėnesius ir esame labai patenkinti, nes dantų paviršius visada švarus, slidus, jokių apnašų. Neseniai teko lankytis pas burnos higienistę, tai ji , žinodama, kad prieš tai lankiausi prieš pusmetį, labai nustebo, kad nėra nei apnašų, nei akmenukų ant dantų. Paklausė, kuo valausi dantis:) Rekomendavau ir jai šį šepetėlį. Jau užsisakiau naujas galvutes , o taip pat ir šepetėlį sūnui. REKOMENDUOJU

Gitana Č.          / 21-05-19

 

Džiaugiuosi įsigijusi joninį dantų šepetėlį.Man kaupiasi apnašos ,dažnai tenka lankytis pas burnos higienistą.Pradėjus naudoti šį šepetėlį apnašų mažiau.Teisingas pirkinys!

Regina          / 21-05-07

 

Įsigijau iš smalsumo, nesitikėjau tokio puikaus efekto, rekomenduoju išbandyti, dantų pastos tikrai nereikia...

Daiva          / 21-03-27

 

Produktas - nuostabus! Nerealu, bet TIKRAI duoda aprašytą rezultatą : ) Apipirkau visą šeimą ir dabar knieti VISIEMS rekomenduoti įsigyti. Jau vien tai, kad paaugliai vaikai noriai su juo valosi dantis ir patys stebisi rezultatu, yra tikrų tikriausias kokybės rodiklis!

Diana Guogienė          / 21-03-17

 

Sveiki, naudoju jūsų produktą netik aš vienas, bet ir mano šeimos nariai. Galiu pasakyti tik tai, kad mes visi esame labai patenkinti kokybę ir rezultatų. Tai vienas iš geriausių pirkinių.

Genadijus Matiusovas          / 21-03-16

 

Nupirkau šepetėlius sūnums,akivaizdūs pasikeitimai,pirksiu ir sau ir vyrui. Dantys tapo baltesni,mažiau apnašų,nereikia nėj dantų pastos. Nuostabus pirkinys,pirksiu vėl ir vėl.

Laima Valančienė          / 21-03-12

 

Puikus!Mane pykina nuo bet kokios dantu pastos,tad sis sepetelis geriausias mano pasirinkimas.Aciu.

Lina          / 21-03-10

 

Pirkau visai šeimai šepetėlius. Mano dukrytė nemėgsta pastos, jai šitas šepetėlis kažkas wau! pabandžiau pati, dantys tokie švarus, lygūs. Ir tėvams nupirkau lauksiu jų įvertinimo

NERINGA          / 21-03-09

 

Esu labai patenkinta joniniu dantų šepetėliu.

Aurelija          / 21-03-03

 

Sveiki,pirkau jūsų šepetėlius nesitikėdama stebuklo.Klydau,jie nuostabūs.Pirkau sau ir sūnui.Dabar atsirado tas, kurio laukiau.Iš karto użsakau dukrai.Dėkoju,verta.

Dalia Čepulienė          / 21-02-24

 

Ačiū už kokybišką ir aprašymą atitinkančią prekę. Dar būtinai pirksiu papildomas galvutes ir dantų šepetėlį dovanoms. Tikrai smagus dalykas, gal iš pradžių kiek neįprastas. Rekomenduoju :)

Irena Sabaitė          / 21-02-23

 

Ačiū geras produktas,kokybiškas.

Valentinas          / 21-02-21

 

Prieš Kalėdas nupirkau dovanų savo vyrui, mamai ir sau. Labai patiko. O dabar ir vaikams nupirkau. Nei su viena dantų pasta taip gerai neissivalau kaip su šiuo šepetėliu ir be pastos!

Ilona          / 21-02-20

 

Pirkau vyrui dovanų. Jis buvo labai nustebęs kad nereikia pastos. Bet dabar labai patenkintas. Pirksiu ir sau.

VILMA          / 21-02-13

 

Šepetėlis tikrai puikus, labai patenkinta. Pristatymas 100 balu. Issivalius labai geras jausmas svaros, gaivos. Patogumas, kad galima valyti be pastos labai patogu o svarbiausia, kad efektas yra. Labai dekinga Ionickiss komandai uz malonu bendravima. Sekmes jums.

Žyginta Bitinienė          / 21-01-15

 

Labai džiaugiuosi šiais šepetėliais, kuriuos nusipirkau sau ir vyrui. Lengvas užsakymas, greitas pristatymas. Labai patinka, kad galima valyti be pastos, o išsivalius jaučiamas komfortiskas švaros jausmas. Labai super, ačiū!!!

Gražvilė          / 20-12-28

 

Labai patiko, puikus gaminys. Reikėjo trupučio laiko priprasti, bet verta jį turėti. Puikiai valo, poveikis išlieka ilgai, masažuoja dantenas. Nuostabu.

Edita          / 20-12-23

 

Pasidovanojau sau ir sūnui , esu labai patenkinta . Tikrai nuvalo visas apnašas, dantukai lieka slidūs. Sūnui kelia smalsumą kaip tai veikia, tai nebereikia skatinti valyti dantų :)

Gitana          / 20-12-21

 

Atsakingai pareiškiame, kad visi atsiliepimai, skelbiami mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra tikri pirkėjų, įsigijusių ir išbandžiusių mūsų siūlomus jonizuojančius šepetėlius IONICKISS, atsiliepimai. Kadangi daug kas minėjo, kad jų nepastebi prie prekių, kur įprastai savo nuomonę ir palieka pirkėjai, papildomai visus atsiliepimus sukėlėme čia.

Kviečiame įsigyti šepetėlį sau, ir parašyti savo nuomonę! ;)

 

Dalintis:
Rašyk
Skambink