Atsiliepimai

Publikuota 2021-07-15 Skaitė 5179

 

Ekspertų atsiliepimai

 

Turėjau garbės išbandyti Joninį dantų šepetėlį IONICKISS.
Tik gavus tikrai pasijaučiau ufonautė kur jį ijungti, ar turi vibruoti?
Susipažinus artimiau pasidarė viskas aišku! Panaudoju kurį laiką pajaučiau, kad dantų valymas su juo tapo labai kokybiškas.

Kaip burnos priežiūros specialistė tikrai rekomenduoju išbandyti. Man labai patiko. Apnašos greitai ir švelniai pašalinamos. O dar!
Jis labai ekonomiškas - galima nenaudoti dantų pastos valantis juo.
Ir ekologiškesnis nei kiti dantų šepetėliai- keičiamos tik galvutės.

Galiu drąsiai teigti: tai tikra revoliucija dantų burnos higienai namuose!

Didelės rekomendacijos kaip burnos priežiūros specialistės.

Burnos higienistė Deimantė Jurgelevičiūtė

Specialistės išvadas po kelių mėnesių naudojimosi IONICKISS šepetėliu rasite straipsnyje: 8 priežastys kodėl burnos higienistė savo klientams rekomenduoja IONICKISS

 

Išbandžiau šepetėlį IONICKISS, labai patiko šepetėlio maža galvutė, prailginti minkšti šereliai, po išsivalymo tikrai mažiau darbo turėdavau su vieno danties šepetėliu, nes apnašos geriau ir greičiau nusivalydavo.

Burnos higienistė Kamilė Žutautaitė

 

Tobula dantų šepetėlių linija! Inovatyvi ir efektyvi! Rekomenduoju! Išmėginau pradžioje platųjį ir tiesiog pamėgau, tobulai išvalo dantis ir nelabai gerai mokantiems valyti, plius tokio minkštumo dantų šepetėlio šerelių mano dantenos neregėjo. Vyrui padovanojau travel ir jis liko sužavėtas, tobulai išvalė susikaupusį pigmentą nuo susigrūdusių dantų, kitas lygis manau bus pasiektas ir žadu įsigyti netolimoje ateityje Jūsų brangiausią šios serijos variantą, kad galėtumėme džiaugtis visa šeima baltomis šypsenomis su paprastesniu ir patogiu dantų valymo būdu. 

Burnos higienistė Renata Rubliauskaitė

 

Parodos metu isigijau Ionickiss IONPA Travel dantu sepeteli ir esu labai patenkinta.Pati esu gydytoja odontologe. Rekomenduoju juos savo pacientams. Tikrai labai smagus ir puikiai išvalo! Bandžiau valytis ir be dantų pastos, išvalymo efektas tikrai labai geras. Labai juo džiaugiuosi. 

Odontologė Eglė Ruseckienė

 

Pirma kartą gyvenime atradau šepetėlį, kuris idealiai išpildo dantų valymo lūkesčius! Lengvas, patogu laikyti, o šepetėlio šereliai kruopščiai išvalo dantų paviršius. Šis šepetėlis puikiai išvalo dantis tiek su pasta, tiek be pastos. Dantys išlieka švarūs visai dienai, net ir pavalgius! Šis šepetėlis gali patikti net ir tiems, kurie nemėgsta valytis dantų. Jus tai paskatins! Nuoširdžiai rekomenduoju!

Burnos higienistė Indrė Matelienė

 

Šepetėlis mane tikrai sužavėjo ! Iš pradžių tikrai skeptiškai jį vertinau, bet kuo ilgiau pati naudoju, kuo ilgiau naudoja mano šeima, iš visų girdžiu tik teigiamus atsiliepimus. Rekomenduoju ir pacientams, jie taip pat patenkinti !    

Burnos higienistė Raminta Bartulienė

Su pilna specialistės nuomone galite susipažinti čia: Kodėl jonizuojančius dantu sepetelius rekomenduoja burnos higienistai

 

Pirkėjų atsiliepimai

 

Labai patenkinta pirkiniu! Šepetėlio veikimas subtilus, pats tas valantis dantis. Esu turėjusi ne vieną elektrinį šepetėlį, o ir higienistė rekomendavo visai kitą, bet esu laiminga, kad atradau Jus! Nupirkau ir anūkui vaikišką (numanot, kad vaikai nelabai noriai valosi), tai irgi be problemų eiti dantis valytis :) Ačiū!

Reda    /23-07-19/    IONPA TRAVEL

 

Ačiū už prekę, tikrai labai patinka, kol kas tokio didelio poveikio nepajutau. Kadangi mano dantys jautrūs, tai kol kas valausi su dantų pastą. Labai patogus naudotis, ir kelionėje. Gerai valo dantis.

Onutė B.    /23-07-04/    IONPA TRAVEL

 

Pora savaičių naudoju ir tik teigiamai galiu atsiliepti. Tikrai yra skirtumas lyginant su kitais elektriniais šepetėliais!

Mindaugas    /23-06-12/    IONPA HOME

 

Esu labai patenkinta šiuo dantų šepetuku.Naudoju dar tik savaitę, bet jau matosi rezultatai. Nebėra apnašų dantų apačioje, palei dantenas, patys dantys tapo baltesni.Turėjau problemą,kraujuojančias dantenas,tad rinkausi švelniausią šepetuką.Su šiuo šepetuku nei karto nekraujavo dantenos, ko niekada nėra buvę su jokiu kitu šepetuku, o jų tikrai esu bandžiusi daugybę. Labai džiaugiuos atradus šį dantų šepetuką.Pristatė labai greit per kelias dienas.Tik geriausios rekomendacijos.

Olivija    /23-05-31/    IONICKISS ORIGINAL

 

Minkštas šepetėlis,labai gerai valo,išties puikus produktas.

Aušra    /23-05-29/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ionickiss šepetėlius naudoju jau porą metų ir esu labai patenkinta rezultatais. Dantų pastos nebeperku :). \nNorėjau padėkoti komandai už nuostabią kliento patirtį. Pasijutau VIPine :). Pritrūkau kelioninio šepetėlio galvučių, kurių e-parduotuvėje nebebuvo. \nParašau užklausą su viltimi, kad gal koks bent vienas vienetas atsirastų. \nKomanda sureagavo labai operatyvia, rado ir pristatė. Iki kelionės turėjau!\nDėkui už operatyvumą ir puikų aptarnavimą

Aušra    /23-04-19/    Keičiamos galvutės IONPA TRAVEL

 

Labai patiko, puikus gaminys. Reikėjo trupučio laiko priprasti.Patiko ir tai l,kad galima naudoti be pastos.Vaikams puikus pasirinkimas,nes valymas lengvesnis.Tikrai puiki dovana sau ir kitiems,Rekomemduoju 100%

Inga D.    /23-04-14/    IONICKISS ORIGINAL

 

Naudoju pusę metų. Labai minkšta galvutė. Šereliai išsiskečia paspaudus, todėl galima beveik pakišti po dantenomis. Galima giliau įkišti į siaurus tarpdančius negu kitus įprastus vieno danties šepetėlius. Vakare valau su dantų pasta, o diena labai patogu po valgio tiesiog perbraukti per dantis be dantų pastos. Kadangi šereliai labai minkšti, tai nereikia laukti pusvalandžio, kol valgio metu nutrintas dantų apsaugos sluoksnis atsistatys.

Grigorijus    /23-03-28/    Keičiamos galvutės SINGLE TUFT

 

Patenkintas , kad įsigijau, jausmas kaip po dantų higienos procedūros.

Česlovas    /23-03-09/    IONPA TRAVEL

 

Dėkojame už  IONICKISS dantų šepetukus!! Naudojamės visa šeima ir rekomenduojame visiems pabandyti. Puikus efektas. Labai patogu, kad prireikus galima valyti ir be dantų pastos. UV sterilizatoriaus pagalba saugu, kad šepetėlis apsaugotas nuo bakterijų-ypač keliaujant. 

Alina L.    /23-02-20/    UV dėklas - sterilizatorius

 

Labai dėkoju už greitą prekių pristatymą prieš Kalėdas. Jau rudenį "Moters pasaulis" mugėje įsigijau Original šepetėlį ir iš karto pradėjau naudoti. Buvau maloniai nustebinta išvalymo kokybe ir švarumo pojūčiu burnoje. Kitiems šeimos nariams nutariau padovanoti kelioninius šepetėlius. Labai jums ačiū už puikius produktus.

Milda Aleksienė    /22-12-31/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ačiū, gavau pirkinį ir lygiai mėnesį naudojuosi dantų šepetėliu, norėjau pajusti ir įvertinti visus dantų valymo, dantenų masažavimo pojūčius, šepetėlio patogumą. Noriu pastebėti, kad valydama dantis joniniu dantų šepetėliu, iš karto pastebėjau kurie dantys jautresni, kurios dantenos prašosi papildomo masažo. Tokio šepetėlio naudojimas man pasitarnavo kaip diagnostinis įrankis. Po mėnesio naudojimosi šiuo šepetėliu praėjo visi dantų ir dantenų jautrumai. Jausmas toks, kad atrodo dantys kaskart yra nupoliruojami iš naujo, o dantenos yra sveikos ir stiprios. Kol kas jaučiuosi patogiau, kai naudoju truputį dantų pastos, gal vėliau ir atsisakysiu jos, bus matyt. Esu labai dėkinga, kad radau tokius puikius produktus dantų ir implantų priežiūrai.

Lelija Baltaragytė    /22-12-28/    IONPA HOME

 

Nuostabiausias dalykas, kuris nutiko man, tai kad į mano namus atkeliavo šis dantų šepetėlis. Visada dantis valydavau elektriniais šepetėliais, bet šis yra kažkas tokio! Tikrai dantys po valymo yra tokie, lyg būtum išėjęs iš burnos higienos procedūros. Didžiausia pagarba tiems, kurie atvežė šią naujieną į Lietuvą. 

Regina    /22-11-24/    IONPA HOME

 

Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl jos šiek tiek dedu, tačiau tai darau vir rečiau. Šis dantų šepetėlis yra ttikrai geras. Šepetėlį galima visur vežiotis, todėl labai patogu.

Leokadija   /22-09-25/   IONPA TRAVEL

 

Rekomenduoju IONICKISS:) Dantų šepetėliai puikiai valo ir be dantų pastos, galima rinktis iš kelių rūšių. UV dėklas - sterilizatorius tai ne tik visada švarus dantų šepetėlis, bet ir puikus dėklas keliaujant. 

Ernesta Liniauskienė   /22.09.06/    UV dėklas sterilizatorius

 

Elegantiškas, kompaktiškas, kelioninis dantų šepetėlis. Veikia puikiai! Rezultatu petenkinta:) Bandysiu kitas galvutės jautresnems dantenoms.

Ilona    /22-06-09/    IONPA TRAVEL

 

Šepetėlis malonus tuo, kad plati galvutė. Minkštas ir tikrai jonai veikia: nors dar vis naudoju dantų pastą, jos reikia labai nedaug ir gerėjančią burnos ertmės būklę pagyrė mano burnos higienistė.

Edita    /22-06-08/    IONICKISS ORIGINAL

 

IONICKISS firmos IONPA home elektrinis dantų šepetėlis  tai vienas iš geriausių šių metų mano atradimų. Esu naudojusi kitų firmų elektrinius dantų šepetėlius, ir galiu palyginti. Pradedant, dizainu, lengvumu, funkcijų gausa, šerelių kokybe jis pranoksta visus gamintojus. Šereliai pasiekia net sunkiausiai prieinamas vietas, kas man buvo labai svarbu. Vibracija puikiai pašalina apnašas, dantys išlieka maloniai slidūs. Mažiau susidaro apnašos ant dantų iš vidinės pusės.  Prisipažinsiu pirmus kartus buvo neįprasta valyti dantis, be pastos. Tačiau dabar tai įprasta. Dar labai puiki funkcija tai garsinis signalas, kuris perspėja tave apie valymosi laiką. Rekomenduoju visiems, kas nori kokybiško produkto. 

Gailutė Mazuch    /22-03-29/    IONPA HOME

 

Esu visiškai nustebinta. Per pirmą savaitę pokyčio nelabai pastebėjau, tad buvau suabejojusi kitų liaupsėmis. Tačiau po kokių trijų savaičių naudojimo, turiu pripažinti, kad apnašos nebesusidaro taip kaip anksčiau. Jau nusipirkau ir galvučių papildymą. Tikrai negrįšiu prie paprastų šepetėlių

Rūta    /22-02-25/    IONICKISS ORIGINAL

 

Noriu padėkoti už nuostabią priemonę skirta burnos priežiūrai.Naudoti paprasta ir patogi kelionės metu, didelis privalumas valymas be dantų pastos. Džiaugiuosi turėdama kokybišką dantų valymo priemonę.

Rima Miliauskienė    /21-12-13/    IONICKISS ORIGINAL

 

Šis elektrinis dantų šepetėlis nustebino kokybe tiek paties gaminio, tiek valymo. Išties unikalus! Įvairios programos leidžia pasiekti norimo efekto be jokių pastangų. Tai pati geriausia investicija į kasdienę dantų higieną. Esu įsitikinusi, kad pas higienistus lankysiuosi labai retai :)

Rita    / 21-11-19/    IONPA HOME

 

Vaikams (6 ir 10 metų) šie elektriniai šepetėliai labai patinka - patogi mažesnė galvutė ir korpusas, valosi  noriai, išsivalius - pastebimai lieka mažiau apnašų. Galima naudoti ir įkraunamas baterijas.

Simona D.    / 21-11-14/    IONPA TRAVEL

 

Šiandien gavau, išbandžiau- labai patiko! Ačiū! Tikėjausi, kad arba neišvalys arba kažkokia nesąmonė bus. Bet įspūdį padarė! Šepetukas atrodo labai kokybiškas ir tas, kad dantys kaip nupoliruoti po valymo - daro įspūdį. Tikiuosi, kad veiks tiek ilgai kiek parašyta.

Vilma V    / 21-10-28/    IONPA HOME

 

Patogus, vieno įkrovimo pakanka maždaug 3 savaitėms, dantų apnašos efektyviai nuvalomos ir dantų pasta nebūtina

Simona Dikšienė    /21-10-26/    IONPA HOME

 

Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę dantų pastų ir šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Ieškojau Kalėdinių dovanų ir pagalvojau, kad gal būtų nieko dovanoms ir pirmiausiai nusipirkau išbandyti.  Pradžioje buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl pirmą savaitę jos šiek tiek dėjau, vėliau natūraliai dantų pastos jau nereikėjo. Šis dantų šepetėlis yra geriausias, kokį tik teko naudoti. Valantis nėra jokių vibracijų ar zyzimo- man tas labai patinka. Šepetėlį galima visur vežiotis, manau net ir tiems, kurie turi elektrinius šepetėlius, šis šepetėlis labai praverstų kelionėms. Dabar mano elektrinis šepetėlis ilsisi, dantų pastos neperku ir tikrai manau Kalėdinės dovanos visiems labai patiks:)

Kristina Strazdė    /21-10-05/    IONICKISS ORIGINAL

 

Jau apie mėnesį naudoju jūsų dantų šepetėlį. Su juo dantis plaunu be dantų pastos. Jausmas keistas, bet atrodo, kad dantų higieną galėsiu atlikti rečiau. Su paprastu šepetėliu dantis dar išsiplaunu su dantų pasta. Nors ir brangu, bet džiaugiuosi nusipirkus šį šepetėlį.

Gražina Kamantauskienė    /21-09-30/    IONICKISS ORIGINAL

 

Naudojam jau ilgai šį šepetėlį. Tiek vyras tiek aš esam labai patenkinti. Naudojam ir su dantų pastą ir be jos, visada puikiai išvalo dantis ir net tarpdančius. Puikiai pasitarnavo ir kelionėje. Patogu kai neprireikia dantų pastos.

Karolina Novikova    /21-09-16/    IONICKISS ORIGINAL

 

Esu labai patenkinta įsigijusi joninį dantų šepetėlį. Puikiai nuvalo, o ir dantų pastos nereik :). Pradėjus valytis, šiek tiek sureagavo dantenos, bet po savaitės valymo nurimo. Rekomenduoju išbandyti bei naudoti.

Aušra Č.    /21-07-23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai patiko, tikrai gerai valo, jaučiasi gaivumas burnoje. Likau labai patenkinta. Ačiū.

Laima Krancevičienė    /21-07-22/    IONICKISS ORIGINAL

 

Puikus priedas prie šepetėlio. Patogu keliaujant, tuo labiau, kad šepetėlis nuolat sterilizuojamas. Atkreipkite dėmesį, kad įsigiję sterilizatorių, kitoje dėžutės pusėje, kur dedama baterija, tutmrite ištraukti plasmasiuką už 'juodos kojelės", kad uždarius sterilizatoriaus dėžutę, užsidegtų melsva lemputė. Vat tada procesaa vyksta. Ir vyksta efektingai!!

Daiva R.    /21-07-20    UV dėklas su IONICKISS ORIGINAL šepetėliu

 

Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !

Žyginta Bitiniene    /21-07-05/    IONPA TRAVEL

 

Užsisakiau smalsumo vedama :) , bet esu maloniai nustebinta puikiu valymu. Tiesiog superinis dantų šepetėlis! Ačiū.

Inesa P.    /21-06-30/    IONICKISS ORIGINAL

 

Turiu ir naudoju savaitę.Dantis valau be pastos,nusivalo dantys ir išsivalo tarpdančiai labai gerai.Kol kas labai patenkinta ir džiaugiuos preke ;) ačiū

Irena Žukauskienė    /21-06-12/    IONICKISS ORIGINAL

 

AČIŪ. Esu labai patenkinta dantu šepeteliu. Tai pats geriausias iš visu kokius turejau. Labai greitai gavau užsakyta preke. Viskas puiku!

Ona K.    /21-06-09    IONPA TRAVEL

 

Puikus efektas, ypac svarus dantys, rekomenduoju.

Erika Jack    /21-05-25/    IONICKISS ORIGINAL

 

Likau patenkinta įsigijusi šį šepetėlį. Labai veiksmingai veikia nuo pat pirmo valymo! Užsisenėjusiai problemai reikės šiek tiek daugiau laiko, tačiau tikrai verta bandyti, juolab, kad kokybė japoniška. Nieko geresnio kol kas nesu aptikusi, nors išbandžiau begales dalykų. Rekomenduoju :)

Ingrida    /21-05-20    IONPA TRAVEL

 

Naudojame su vyru šiuos šepetėlius jau 5 mėnesius ir esame labai patenkinti, nes dantų paviršius visada švarus, slidus, jokių apnašų. Neseniai teko lankytis pas burnos higienistę, tai ji , žinodama, kad prieš tai lankiausi prieš pusmetį, labai nustebo, kad nėra nei apnašų, nei akmenukų ant dantų. Paklausė, kuo valausi dantis:) Rekomendavau ir jai šį šepetėlį. Jau užsisakiau naujas galvutes , o taip pat ir šepetėlį sūnui. REKOMENDUOJU

Gitana Č.    /21-05-19/    IONICKISS ORIGINAL

 

Džiaugiuosi įsigijusi joninį dantų šepetėlį.Man kaupiasi apnašos ,dažnai tenka lankytis pas burnos higienistą.Pradėjus naudoti šį šepetėlį apnašų mažiau.Teisingas pirkinys!

Regina    /21-05-07/    IONICKISS ORIGINAL

 

Įsigijau iš smalsumo, nesitikėjau tokio puikaus efekto, rekomenduoju išbandyti, dantų pastos tikrai nereikia...

Daiva    /21-03-27/    IONICKISS ORIGINAL

 

Produktas - nuostabus! Nerealu, bet TIKRAI duoda aprašytą rezultatą : ) Apipirkau visą šeimą ir dabar knieti VISIEMS rekomenduoti įsigyti. Jau vien tai, kad paaugliai vaikai noriai su juo valosi dantis ir patys stebisi rezultatu, yra tikrų tikriausias kokybės rodiklis!

Diana Guogienė    /21-03-17/    IONICKISS ORIGINAL

 

Sveiki, naudoju jūsų produktą netik aš vienas, bet ir mano šeimos nariai. Galiu pasakyti tik tai, kad mes visi esame labai patenkinti kokybę ir rezultatų. Tai vienas iš geriausių pirkinių.

Genadijus Matiusovas    /21-03-16/    IONICKISS ORIGINAL

 

Nupirkau šepetėlius sūnums,akivaizdūs pasikeitimai,pirksiu ir sau ir vyrui. Dantys tapo baltesni,mažiau apnašų,nereikia nėj dantų pastos. Nuostabus pirkinys,pirksiu vėl ir vėl.

Laima Valančienė    /21-03-12/    IONICKISS ORIGINAL

 

Puikus!Mane pykina nuo bet kokios dantu pastos,tad sis sepetelis geriausias mano pasirinkimas.Aciu.

Lina    /21-03-10/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pirkau visai šeimai šepetėlius. Mano dukrytė nemėgsta pastos, jai šitas šepetėlis kažkas wau! pabandžiau pati, dantys tokie švarus, lygūs. Ir tėvams nupirkau lauksiu jų įvertinimo

NERINGA    /21-03-09/    IONICKISS ORIGINAL

 

Esu labai patenkinta joniniu dantų šepetėliu.

Aurelija    /21-03-03/    IONICKISS ORIGINAL

 

Sveiki,pirkau jūsų šepetėlius nesitikėdama stebuklo.Klydau,jie nuostabūs.Pirkau sau ir sūnui.Dabar atsirado tas, kurio laukiau.Iš karto użsakau dukrai.Dėkoju,verta.

Dalia Čepulienė    /21-02-24/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ačiū už kokybišką ir aprašymą atitinkančią prekę. Dar būtinai pirksiu papildomas galvutes ir dantų šepetėlį dovanoms. Tikrai smagus dalykas, gal iš pradžių kiek neįprastas. Rekomenduoju :)

Irena Sabaitė    /21-02-23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Ačiū geras produktas,kokybiškas.

Valentinas    /21-02-21/    IONICKISS ORIGINAL

 

Prieš Kalėdas nupirkau dovanų savo vyrui, mamai ir sau. Labai patiko. O dabar ir vaikams nupirkau. Nei su viena dantų pasta taip gerai neissivalau kaip su šiuo šepetėliu ir be pastos!

Ilona    /21-02-20/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pirkau vyrui dovanų. Jis buvo labai nustebęs kad nereikia pastos. Bet dabar labai patenkintas. Pirksiu ir sau.

VILMA    /21-02-13/    IONICKISS ORIGINAL

 

Šepetėlis tikrai puikus, labai patenkinta. Pristatymas 100 balu. Issivalius labai geras jausmas svaros, gaivos. Patogumas, kad galima valyti be pastos labai patogu o svarbiausia, kad efektas yra. Labai dekinga Ionickiss komandai uz malonu bendravima. Sekmes jums.

Žyginta Bitinienė    /21-01-15/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai džiaugiuosi šiais šepetėliais, kuriuos nusipirkau sau ir vyrui. Lengvas užsakymas, greitas pristatymas. Labai patinka, kad galima valyti be pastos, o išsivalius jaučiamas komfortiskas švaros jausmas. Labai super, ačiū!!!

Gražvilė    /20-12-28/    IONICKISS ORIGINAL

 

Labai patiko, puikus gaminys. Reikėjo trupučio laiko priprasti, bet verta jį turėti. Puikiai valo, poveikis išlieka ilgai, masažuoja dantenas. Nuostabu.

Edita    /20-12-23/    IONICKISS ORIGINAL

 

Pasidovanojau sau ir sūnui , esu labai patenkinta . Tikrai nuvalo visas apnašas, dantukai lieka slidūs. Sūnui kelia smalsumą kaip tai veikia, tai nebereikia skatinti valyti dantų :)

Gitana    /20-12-21/    IONICKISS ORIGINAL

*

Atsakingai pareiškiame, kad visi pirkėjų atsiliepimai, skelbiami mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra neredaguoti ir tikri pirkėjų, įsigijusių ir išbandžiusių mūsų siūlomus jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS, atsiliepimai. Kadangi daug kas minėjo, kad jų nepastebi prie prekių, kur įprastai savo nuomonę ir palieka pirkėjai, jūsų patogumui papildomai visus atsiliepimus sukėlėme į vieną vietą čia.

Kviečiame įsigyti šepetėlį sau, ir parašyti savo nuomonę! ;)

Tai galima atlikti prie kiekvienos prekės:

Rankiniai dantų šepetėliai ORIGINAL

Elektriniai dantų šepetėliai IONPA

Vaikiški dantų šepetėliai KIDS

Keičiamos dantų šepetėlių IONICKISS galvutės

 

Rašyk
Skambink