DUK

 

Dažnai užduodami klausimai

 

Ar tikrai IONICKISS geriau pašalina apnašas? Kaip ir kodėl?

Taip, efektyvumas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais – ši patentuota technologija leidžia apnašas nuo dantų paviršiaus pašalinti iki 48% efektyviau nei kitais rankiniais dantų šepetėliais. Dantų apnašos pritraukiamos prie dantų paviršiaus teigiamų jonų, kurie yra seilėse, pagalba. IONICKISS šepetėlio rankenėlėje įmontuota baterija generuoja neigiamus jonus ir nukreipia jų srautą link dantų paviršiaus. Taip atlaisvinamas joninis ryšys tarp dantų ir apnašų ir tokiu būdu apnašos pašalinamos greitai ir švelniai, net ir sunkiai pasiekiamose vietose.

***

Ar šepetėlio galvutė vibruoja kaip ir elektrinio dantų šepetėlio?

Ne, IONICKISS ORIGINAL yra ne elektrinis, o joninis dantų šepetėlis, jis atrodo kaip įprastas dantų šepetėlis. Skirtumas yra tame, kaip jis veikia – turi jonizacijos funkciją, kuri veikia be garso ir vibracijos. Todėl valote dantis įprastai ir tuo pat metu gaunate neįprastai puikų rezultatą.

Jei jus domina elektriniai dantų šepetėliai, peržvelkite IONPA seriją.

***

Ar tikrai neturėčiau naudoti dantų pastos?

Jeigu norite – galite, tačiau tai nėra būtina. IONICKISS sąveikauja su seilėmis burnoje, ir pasta yra nebūtina. Jei norite naudoti pastą, rekomenduojama naudoti minimalų jums reikalingą kiekį. Pastos naudojimas nekenkia jonizacijos efektyvumui.

Išbandykite ir raskite sau geriausią valymo variantą. Patarimas: jei naudojate dantų pastą, rekomenduojama dažniau (~kartą per savaitę) nuimti galvutę ir nuvalyti metalinį strypelį nuo pastos apnašų. 

• Dantų valymas be dantų pastos

***

Kaip valytis dantis IONICKISS joniniu šepetėliu?

Viskas labai paprasta. Valykitės dantis taip, kaip ir įprastu klasikiniu dantų šepetėliu. Tiesiog nepamirškite laikyti drėgno piršto ar delno ant metalinės plokštelės, esančios ant šepetėlio rankenėlės. Tai būtina tam, kad būtų suaktyvintas jonų srautas, kuris padeda pašalinti apnašas. Šlapias kontaktas užtikrina maksimalų efektyvumą. 

• Kaip naudoti IONICKISS dantų šepetėlį

***

Kaip valytis dantis IONICKISS KIDS šepetėliu vaikams? Kodėl jis be metalinės plokštelės?

Viskas labai paprasta – tereikia šepetėlį laikyti ir valytis dantis įprastai. Kaip ir su kitais IONICKISS šepetėliais, rekomenduojama, kad laikanti ranka būtų drėgna.
Dantų šepetėlyje vaikams IONICKISS KIDS vietoje metalinės jonų aktyvavimo plokštelės panaudota šiuolaikinė laidi termoplastinė medžiaga, atliekanti tokią pat jonizacijos laidininko funkciją. Tai yra juodos spalvos juosta galinėje rankenėlės dalyje. Kadangi ji yra beveik per visą rankenėlės ilgį, laikanti ranka visada turės kontaktą su šia dalimi. 

***

Ar saugu naudoti nėščioms moterims ir vaikams?

Taip, gamintojas teigia, kad joninį šepetėlį gali naudoti nėščios moterys ir vaikai. Srauto srovė yra viso labo tik 10-50 mikroamperų, kuri yra visiškai nejaučiama žmogaus organizmui.

Dėl vaikų, didelis privalumas yra tai, kad naudodami IONICKISS šepetėlius be dantų pastos, jūs visada žinosite, kad vaikas jos netyčia nenurijo.

***

Kaip aš suprasiu, kad IONICKISS veikia tinkamai?

Rezultatai kiekvienam asmeniui kažkiek skiriasi. Dauguma vartotojų jau po pirmo ar kelių valymų praneša apie naują švarių dantų pojūtį, apie maloniai slidžius dantis „tarytum po burnos higienos“. Taip pat pranešama, kad šis pojūtis trunka žymiai ilgiau nei išsivalius įprastu dantų šepetėliu, daug malonesnis jausmas burnoje ir po nakties. Jūsų odontologas taip pat gali pastebėti, kad jūsų dantys atrodo lygesni ir švaresni, be arba su mažiau nei įprasta akmenų, kurių nugramdymas reikalauja papildomo darbo.

Daugiau IONICKISS naudotojų atsiliepimų

***

Ar galiu naudoti IONICKISS jei turiu dantų vainikėlius, tiltus, protezus?

Žinoma! Šis dantų šepetėlis palengvina apnašų pašalinimą jonizacijos pagalba, todėl jo poveikis pasiekia ir tas vietas, kurias sunku pasiekti įprastais šepetėliais.

***

Kaip ilgai veikia rankinio dantų šepetėlio baterija?

Baterija apskaičiuota naudoti ne trumpiau, nei 1 metus.

Jei paspausite tikrinimo mygtuką ant rankenėlės ir LED lemputė užsidegs raudona spalva, (vaikiško šepetėlio – žalia), reiškia, kad baterija dar yra veikianti. Baterijai išsikrovus, lemputė nedega ir jonizacijos procesas nevyksta.

***

Ar galima pakeisti ar įkrauti rankinio šepetėlio bateriją?

Baterija yra hermetiškai įmontuota į rankenėlę, ji nekeičiama. Kai baterija išsikraus, įsigykite naują komplektą su pagrindine rankenėle. 

***

Ką turėčiau daryti su IONICKISS, kai išsikraus baterija?

Nei baterijoje, nei kitoje dantų šepetėlio dalyje nėra kenksmingų metalų, todėl tiesiog galite išmesti pagal atliekų rūšiavimo reikalavimus.

***

Ar galiu naudoti joninį dantų šepetėlį, jei nešioju breketus?

Žinoma. Jonizuojantis dantų šepetėlis padeda apnašas pašalinti greičiau, ir kokybiškiau dėl savo veikimo principo, nes efektyviau pašalina net sunkiai pasiekiamose vietose esančius nešvarumus.

***

Ar reikia naudoti dantų siūlą?

Žinoma! Dantų šepetėlis IONICKISS, dantų siūlas arba tarpdančių šepetėliai, ir reguliari burnos higiena jums padės išlaikyti sveikus dantis ir spindinčią šypseną.

***

Turiu širdies stimuliatorių. Ar tai gali sukelti problemų?

Srovė yra labai labai maža, viso labo tik 10-50 mikroamperų, ir jos neįmanoma pajusti. Tačiau visada patariame sudėtingesniais atvejais visų pirma pasitarti su savo gydytoju.

***

Kam skirti mygtukas ir lemputė ant rankenėlės?

Jie skirti tik baterijos patikrinimui. Jei nuspaudus mygtuką lemputė dega raudona spalva (vaikiško modelio – žalia), reiškia šepetėlis tinkamas naudoti, baterija veikia ir jonizacija vyksta.

Rekomenduojame nespaudyti mygtuko pernelyg dažnai ir be reikalo – tam, kad labai nesutrumpėtų baterijos tarnavimo laikas.

***

Ar yra specialių rekomendacijų IONICKISS šepetėlio laikymui?

Jokių ypatingų reikalavimų, išsivalę dantis gerai nuplaukite šepetėlio galvutę, nusausinkite ir laikykite sausai.

Pageidaujant galima įsigyti dantų šepetėlį su UV sterilizacijos dėklu, kuriame esanti UV lempa sunaikina 99,9% bakterijų esančių šepetėlio šereliuose.

***

Jei turite daugiau klausimų, maloniai prašome kreiptis puslapyje nurodytais kontaktais ir atsakysime į visus jūsų klausimus. 

Naudojimasis šepetėliu yra labai paprastas, jį jau naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. 

Kviečiame išsirinkti IONICKISS parduotuvėje

 

 

 

Rašyk
Skambink