• Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
  • Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)
Naujiena
Pristatysime nemokamai

Prekės kodas: 5004

Prekės būsena: Paruošta Jums

Kilmės šalis: Japonija

Gamintojas: Ionic Corporation

Šią prekę į paštomatus pristatysime nemokamai!

IONPA TRAVEL - elektrinis dantų šepetėlis kuris sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją su garsine (sonic) technologija. Šis derinys leidžia dar efektyviau pašalinti dantų apnašas. 

Tai yra nešiojamas elektrinio dantų šepetėlio modelis, suteikiantis dantų priežiūrą naudojant joninį efektą bet kur ir bet kada. Nepaisant kompaktiško, labai patogaus visur jį  turėti dydžio, siūlomi du valymo režimai. Kadangi naudojama jonizavimo funkcija ir garsinė vibracija, jums tereikia tik vandens. Skirtumą pajusite jau pirmą kartą jį naudodami. 

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL keičiamos galvutės pagamintos iš labai kokybiškų medžiagų. Ypač ploni skirtingo ilgio šereliai pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas, tame tarpe ir kišenėles tarp dantų ir dantenų.

Keičiamų galvučių šereliai yra antibakteriniai, todėl net ir uždengus dangtelį apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo. 

Kartu su elektriniu dantų šepetėliu IONPA TRAVEL komplekte papildomai yra ir 1 atsarginė keičiama galvutė.* Dėmėsio! Uždėti galima bet kurią IONICKISS galvutę, bet dangtelis užsidengs tik su IONPA skirtomis galvutėmis. Prekyboje jų turėsime rugpjūčio mėnesį. 

€46.90

IONICKISS jonizacijos technologija veikia taip, kad sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL pagrindinės funkcijos 

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos pašalina. Dėka jonizacijos, 22.000 virpesių tam visiškai pakankama.

 

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas jo jums reikia, tai vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią jums reikalingą kiekį. 

 

 

 Išmanusis laikmatis

Išmanusis laikmatis padaro pauzę kas 30 sekundžių, taip informuodamas kada pereiti prie kitos burnos dalies. Tokiu būdu visas dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai. 

 

 

2 valymo režimai 

Dantų šepetėlis IONPA TRAVEL turi 2 valymo režimus - Clean (įprasto valymo), skirto kasdieninei dantų priežiūrai, ir Gumcare (dantenų priežiūros - masažo) režimą.

 

Šis simpatiškas mažylis jus nustebins! Skirtumą pajusite jau po pirmo naudojimo. Jonizacijos galia kelia revoliuciją dantų priežiūroje. 

 

 

* Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada po ligos. 

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean ( įprastas valymo režimas) Gumcare (dantenų priežūros režimas)
Baterija 1 AAA šarminė baterija
Baterijos veikimo laikas Baterijos veikimo laikas: ~90 dienų (naudojant du kartus per dieną po dvi minutes) Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo naudojamos baterijos, jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių.
Vibracija ~22.000 virpesių / min.
Šerelių tipas Soft (Minkštas)
Išmatavimai 16,9cm x 1,9cm x 2,0 cm
Svoris 50g. (su baterija ir galvute)
Vandens atsparumo klasė IPX7
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 2vnt keičiamų galvučių) 1vnt AAA baterija. Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.
Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !
AČIŪ. Esu labai patenkinta dantu šepeteliu. Tai pats geriausias iš visu kokius turejau. Labai greitai gavau užsakyta preke. Viskas puiku!
Likau patenkinta įsigijusi šį šepetėlį. Labai veiksmingai veikia nuo pat pirmo valymo! Užsisenėjusiai problemai reikės šiek tiek daugiau laiko, tačiau tikrai verta bandyti, juolab, kad kokybė japoniška. Nieko geresnio kol kas nesu aptikusi, nors išbandžiau begales dalykų. Rekomenduoju :)
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink