100% Saugus apmokėjimas

 

100% saugumas

Pirkdami elektroninėje parduotuvėje ionickiss.lt saugiai atsiskaitykite per sistemą mokėjimų sistemą OPAY, kuri apjungia  elektroninės bankininkystės sistemas esamas Lietuvoje.

Kliento duomenų saugumą užtikrina saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas. Duomenys, keliaudami tarp kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių, nes yra šifruojami sudėtingiausiais algoritmais. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl ionickiss.lt elektroninei parduotuvei ši informacija yra neprieinama.

Atsiskaitymo per el. bankininkystę eiga:

1. Patvirtinus pirkinių krepšelį mokėjimų sistema nukreips Jus į pasirinkto banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
 
2. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
 
3. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į ionickiss.lt 

 

Taip pat turite galimybę pasirinkti apmokėjimą atsiimant prekes iš kurjerio (grynais arba kortele ) arba paštomato (kortele). Tokiu atveju imamas papildomas 1,98€  paslaugos mokestis.


 
Iškilus bet kokiems klausimams ar neaiškumams maloniai prašome kreiptis mūsų kontaktais

 

Rašyk
Skambink