Kaip veikia jonizacija, ir kodėl verta naudoti IONICKISS

Kaip veikia jonizacija, ir kodėl verta naudoti IONICKISS
Publikuota 2020-09-03 Skaitė 3972

 

Senovėje dantų valymo tikslas būdavo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burnos priežiūra sukoncentruota visų pirma į dantų apnašų šalinimą.

Kodėl tam skiriamas toks dėmesys?

Būtent dantų apnašos yra didžiausias burnos sveikatos priešas ir daugelio burnos ertmės ligų pati pradžia.

Apnašos ir jas įtakojantys veiksniai sukelia blogą burnos kvapą, dantenų uždegiminius procesus (gingvitą, ar net periodontitą), dantų ėduonį.

Ir tai tik pačios pagrindinės, labiausiai žinomos ir paplitusios problemos, kurių pradžia yra ta pati - susikaupusios dantų apnašos.

Ypač veiksmingas būdas pašalinti dantų apnašas yra IONICKISS dantų šepetėlio naudojimas.

Tai nėra jums įprastas dantų šepetėlis, kuriuo nuimate dantų apnašas tik trynimo būdu – joninis šepetėlio veikimo principas leidžia dantis valytis švelniai, tausojant dantenas, nes apnašų atsikratoma lengvai. Kai neigiamų jonų srautas nuo šerelių galiukų pakeičia dantų paviršiaus krūvį, apnašų ryšys su dantimis atlaisvinamas ir jos lengvai nuvalomos. Dėl unikalios patentuotos ir kliniškai patvirtintos technologijos dantų apnašos yra atstumiamos nuo jūsų dantų paviršiaus, panašiai kaip naudojant magnetą.

Vis daugiau mokslininkų pabrėžia, kad burnos sveikata tiesiogiai susijusi su viso kūno sveikata. Blogi higienos įpročiai yra pagrindinė ne tik dantų priežiūros, bet ir visos sveikatos problema. Jei bakterijos dauginasi mūsų burnoje ir atsiranda uždegimas, tai tampa vartais infekcijai plisti visame kūne. 

Tyrimais įrodyta, kad IONICKISS pašalina net senas bakterijas ir atsikrato dantų apnašų net iki 48%* efektyviau nei įprastas dantų šepetėlis. Taip pat ir sunkiai pasiekiamose vietose! Tai yra pirmasis jonizuojantis dantų šepetėlis ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl jis yra prieinamas visur ir visada.

IONICKISS dantų šepetėlių suteikiama nauda:

Jūs lengvai pašalinsite dantų apnašas, ir taip žengsite svarbų žingsnį sveikesnių dantų link, nes apnašos yra daugelio ligų priežastis.

Užkirsite kelią nemaloniam burnos kvapui, kadangi dantų apnašos yra viena iš blogo burnos kvapo priežasčių.

Pagerinsite dantenų būklę nes valant nereikės stipriai trinti dantų, nepakenksite dantų emaliui bei sumažės dantenų pažeidimo tikimybė. Galėsite naudoti šepetėlius minkštesniais šereliais nei esate įpratę.

Galėsite nenaudoti dantų pastos, tai reiškia nereikės stengtis įskaityti ir suprasti pastos sudėtį. Taip į organizmą nepateks įvairios neaiškios medžiagos.

Švarių dantų pojūtis burnoje išliks ilgiau nei po valymo įprastais dantų šepetėliais, dantys taps slidūs, sumažės dantų jautrumas.

Investuokite į savo sveikatą, įsigydami IONICKISS dantų šepetėlį, kuris yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis, ir džiaukitės sveikesniais dantimis.

 

Kaip tai veikia:

 

 

 

Neigiamai įkrautos apnašos pritraukiamos prie dantų paviršiaus teigiamų jonų, kurie yra seilėse, pagalba. Priešingi poliškumai yra ta priežastis, kodėl dantų paviršius traukia dantų apnašas, todėl jonų ryšiu jos taip noriai limpa prie dantų.

 

 

 

 

Jonizuojančiame IONICKISS dantų šepetėlyje yra maža ličio baterija, įmontuota į dantų šepetėlio rankeną. Baterija yra prijungta prie metalinio strypo, kuris eina per dantų šepetėlį. Ant dantų šepetėlio rankenos yra plona metalinė juosta. 

Prieš valant dantis, rekomenduotina sudrėkinti ranką / pirštą kuris kuris liečiasi su metaline juostele, taip sukuriama uždara grandinė, kurioje susidaro neigiami jonai. Taip neigiamų jonų srautas sutrikdo joninę jungtį tarp apnašų ir danties, atstumdamas apnašas nuo danties paviršiaus link šepetėlio galvos, tuo palengvindamas nuvalymą.

 

 

Apjungdami IONICKISS dantų šepetėlio naudojimą su tinkama dantų valymo technika galėsite džiaugtis ne tik sveika burnos ertme, bet ir gražia šypsena!

 

 

*Vieni iš pirmųjų klinikinių tyrimų sukūrus joninius dantų šepetėlius, atlikti siekiant įvertinti joninių šepetėlių efektyvumą (anglų k.)

Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant apnašas ir mažinant dantenų uždegimą  Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino

Joninio šepetėlio efektyvumas šalinant dantų apnašas. Profilaktinės odontologijos katedra. (Director: Prof. Tadamichi Takehara) Kyushu Dental College, Japan: Toshihiro Ansai, Sachiko Kasai, Chie Nakayama, Tomoko Hamasaki, ShujiAwano, Sumio Akifusa

 

Taip pat skaitykite
2020-09-04
    IONICKISS dantų šepetėlio aprašymas       1. Šereliai. IONICKISS dantų šep...
2021-06-18
Kodėl sakome kad naudoti IONICKISS yra ekonomiškiau? Nes IONICKISS siūlo ne tik dantų šepetėlį ...
2021-07-14
Apklausėme burnos higienistę Ramintą Bartulienę, norėdami sužinoti, kokia jos nuomonė apie japonišku...
2021-11-26
  Kaip išsirinkti dantų pastą, o gal galima valytis dantis ir be jos? Daugelis jau išmokome at...
2022-08-04
  Jeigu mums reikėtų pasirinkti šalį, kuri yra išskirtinė ir turi visiškai kitokį supratimą apie ...
Rašyk
Skambink