Kaip dažnai reikėtų keisti dantų šepetėlį ir kodėl?

Kaip dažnai reikėtų keisti dantų šepetėlį ir kodėl?
Publikuota 2022-10-08 Skaitė 1827

Norint išlaikyti gerą dantų sveikatą, labai svarbu atlikti visus būtinus veiksmus ir žingsnius burnos higienai palaikyti.

Siekiant turėti gražią šypseną ir sveikus dantis, labai svarbu naudoti tinkamą dantų šepetėlį, dantų siūlą, tarpdančių šepetėlius ir reguliariai tikrintis odontologijos klinikoje, vieną ar du kartus per metus.

Kas nutinka, jei reguliariai nekeisite dantų šepetėlio?

Labai svarbu atkreipti dėmesį į bendrą dantų šepetėlio būklę ir jo tarnavimo laiką. Nuo jo būklės priklauso dantų valymo kokybė ir  geras burnos sveikatos palaikymas.

Dantų šepetėlį rekomenduojama naudoti bent du kartus per dieną. Jei turite įprotį dantis valytis šiek tiek šiurkštesniais judesiais, šepetėlio šereliai dar greičiau praranda formą ir tvirtumą, todėl vėliau dantys nebeišvalomi taip kruopščiai, kaip tik pradėjus naudoti naują.

Be to, po ilgesnio laiko ant dantų šepetėlio atsiranda bakterijų ir grybelių, kas gali privesti prie karieso ar kitų dantų problemų.

Vienas iš tokių dažnų pavojų – dantenų pažeidimas, nes seni šepetėliai neveiksmingai pašalina apnašas nuo dantų, prastai išvalo nešvarumus,  tai gali sukelti dantenų uždegimą, o galiausiai ir dantų netekimą.

Taigi akivaizdu, kad susidėvėję dantų šepetėliai negali pašalinti visų maisto nuosėdų ir efektyviai palaikyti dantų valymo kokybę.

Kaip dažnai reikėtų keisti dantų šepetėlį?

Žmogaus gyvenimą lemia tam tikri įpročiai. Tas pats pasakytina apie įprotį keisti dantų šepetėlius. Dažnas tikriausiai apie tai net nesusimąsto, o dantų šepetėlį keičia tik tuomet, kuomet jis visiškai susidėvėjo ir tinkamai nebevalo dantų.

Didžiosios Britanijos odontologijos klinikos atlikti tyrimai įrodė, kad moterys dantų šepetėlius keičia dažniau nei vyrai. Vidutiniškai moterys naują dantų šepetėlį perka kas 92 dienas, o vyrai šepetėlius keičia vidutiniškai kas 185 dienas.

Odontologai rekomenduoja dantų šepetėlius keisti bent kas 3 mėnesius. Kai kuriais atvejais gali tekti pakeisti dantų šepetėlį dar anksčiau.

Tiems, kurie nešioja dantų protezus, dantų šepetėlius reikia keisti kas mėnesį ar du.

Vaikiškus dantų šepetėlius reikia keisti maždaug kas mėnesį, nes vaikų imunitetas daug jautresnis nei suaugusiųjų.

Taip pat rekomenduojama dantų šepetėlį pasikeisti persirgus infekcine liga, arba atlikus burnos higienos procedūrą.

Jei ilgą laiką nepakeisite dantų šepetėlio, jis praras savo savybes ir negalės pašalinti apnašų nuo jūsų dantų, dantenų ir taps mažiau efektyvus. Taigi, atsiras dantų sveikatos problemos greičiau, nei jūs tikėjotės.

IONICKISS keičiamos dantų šepetėlių galvutės – modernus ir ekonomiškas dantų sprendimas visai šeimai.

Šiandien gyvename neapibrėžtu laikotarpiu, kai pasaulio ekonomika, ko gero, labiau nei bet kada paveikia kiekvieno planetos gyventojo ekonominę bei finansinę situaciją.

Todėl kiekvienuose namuose, kiekvienoje šeimoje vis labiau įjungiamas taupymo režimas. Tačiau, tai nereiškia, kad galima savo sveikatos sąskaita taupyti. Visų mūsų tikslas - kokybiškas ir sveikas gyvenimas, garantuotas gydymas ir prieinamos šiuolaikiškos priemonės šiam tikslui pasiekti.

Todėl kalbant apie dantų sveikatą ir higieną, galime pasiūlyti jums tinkamą sprendimą – IONICKISS dantų šepetėlius ir keičiamas galvutes.

Tai ne tik praktiška, bet ir ekonomiška. Atsižvelgdami į šepetėlio galvučių  minkštumą ir pirmiausia į burnos poreikius, jas galite pakeisti lengvai ir paprastai.

Su japoniškais IONICKISS dantų šepetėliais pastebėsite reikšmingą dantų valymo skirtumą. Visi IONICKISS produktai yra pagrįsti unikalia technologija, naudojant jonizaciją dantims ir burnai valyti.

IONICKISS dantų šepetėliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kokybiški pluoštai skirti pašalinti visus maisto likučius. Keičiamos galvutės užtikrina ilgą jūsų dantų šepetėlio tarnavimo laiką. Kai jie nusidėvi, tiesiog pakeiskite juos naujais ir jūsų dantų šepetėlis bus paruoštas naudojimui.

Kitaip tariant, pirkdami pakaitines galvutes, negaunate visiškai naujo dantų šepetėlio, perkate tik apie 20 % gaminio medžiagos (šepetėlio galvutės), todėl tai ne tik pigiau, bet ir tam tikra prasme mes dalyvaujame aplinką tausojančioje prasmingoje veikloje, ko ir visi kartu siekiame.

 

Taip pat skaitykite
2022-08-04
  Jeigu mums reikėtų pasirinkti šalį, kuri yra išskirtinė ir turi visiškai kitokį supratimą apie ...
2022-09-05
Kai svajojame apie kažką, kas padėtų pasaldinti gyvenimą, visada griebiame cukrumi pagardintus skanu...
2022-10-22
Odontologų patvirtinti patarimai, kurie jums padės išspręsti šią problemą Visi bent kartą gyvenim...
2023-01-13
Genetika ir burnos sveikata vaidina svarbų vaidmenį nustatant įvairius mūsų burnos sveikatos aspektu...
Rašyk
Skambink