Kodėl jonizuojančius dantų šepetėlius rekomenduoja ir burnos higienistai?

Kodėl jonizuojančius dantų šepetėlius rekomenduoja ir burnos higienistai?
Publikuota 2021-07-14 Skaitė 1428

Apklausėme burnos higienistę Ramintą Bartulienę, norėdami sužinoti, kokia jos nuomonė apie japoniškus jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS.

Turėjote galimybę išbandyti šią inovaciją dantų priežiūroje, jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS. Tai yra nauja dantų šepetėlių kategorija. Kokį įspūdį jums paliko šis gaminys? 

Šiuos šepetėlius pastebėjau karantino metu, naršydama Facebook‘e. Man visada įdomu išbandyti ką nors naujo, kadangi atrastas naujoves galiu rekomenduoti ir pacientams. Pripažinsiu, tikrai buvau labai skeptiškai nusiteikusi, bet jau po pirmo dantų valymo likau sužavėta. Visa mano šeima liko sužavėta. Tikrai nesitikėjau tokio rezultato.

Kokie, jūsų nuomone, pagrindiniai jonizuojančio dantų šepetėlio IONICKISS privalumai? Ar rekomenduojate šiuos šepetėlius savo pacientams?

Galėčiau išskirti kelis privalumus:
◦ Ergonomiška rankenėlė, tikrai patogu laikyti rankoje
◦ Patogi šepetuko galvutė, nors iš pradžių maniau, kad ji didoka, nes pacientams visada rekomenduoju rinktis šepetėlius mažesne galvute. Šio šepetėlio galvutė, tikrai „pasiekia“ net tolimiausius dantis.
◦ Jausmas po dantų valymo. Atrodo, lyg būtų naudotas elektrinis šepetėlis. Liežuvis tikrai slysta dantimis.

Pacientams tikrai rekomenduoju šiuos šepetėlius. Žinoma, atsižvelgiu į burnos ir dantų būklę, bet kurie pabandė tikrai liko patenkinti.

Ką jūs manote apie kenksmingų medžiagų kiekį, esantį klasikinėse dantų pastose? Ar valymas jonizuojančiu dantų šepetėliu be dantų pastos gali būti išeitis? 

Na, aš esu nuomonės, kad naudodamas net ir pačią brangiausią dantų pastą žmogus nebus apsaugotas nuo dantų ėduonies. Labai svarbu taisyklingas dantų valymas. Šiuo metu pastų įvairovė yra labai didelė, tad išsirinkti tą vienintelę yra labai sunku, todėl visus rekomenduoju apsilankyti pas burnos higienistą, kuris tikrai padės išsirinkti pastą, tinkamą jūsų burnos ir dantų būklei. Aš pati esu išbandžiusi labai daug dantų pastų, perskaičiusi daug sudėčių, todėl pacientams rekomenduoju išbandytas ir kenksmingų medžiagų neturinčias dantų pastas.

Šio šepetėlio didelis privalumas, kad jis vienodai gerai nuvalo apnašas tiek su, tiek ir be pastos. Pavyzdžiui, jį esu rekomendavusi tolimųjų reisų vairuotojui, kuriam ne visada yra galimybė išsivalyti dantis su dantų pasta. Aš pati šepetėlį naudoju su pasta.

Ar pritariate, kad IONICKISS dantų šepetėliai labai tinkami ir nešiojantiems ortodontinius prietaisus (breketus)? 

Taip, pritariu. Pacientams nešiojantiems breketus reikalinga labai gera burnos higiena, tad šepetėliai, kurie gerai valo ir be pastos, šiems pacientams yra labai tikslingi. Manau nešiojantiems breketus ar kitus ortodontinius aparatus ne visada yra galimybė išsivalyti dantis su dantų pasta. Taip pat plonesni ir smailesni šereliai bei jonizacijos funkcija tikrai padeda pašalinti nešvarumus iš sunkiau pasiekiamų vietų, nuo ortodontinių aparatų ar jų dalių.

Ar rekomenduojate šiuos dantų šepetėlius naudoti vaikams, ir kodėl?

Vaikai yra sakyčiau sunkiausi pacientai. Labai nedaug vaikų nori patys ar leidžia tėvams valyti dantis, tad tėveliams tikrai rekomenduočiau išbandyti kuo daugiau įvairių šepetėlių ir taip sužavėti vaiką.  IONICKISS šepetėlius tikrai rekomenduoju naudoti vaikams, nes jie yra minkšti, netraumuoja dantenų. Tik dar kartą pasikartosiu, būtina dantis valyti taisyklingai. 

Kitas svarbus dalykas, vaikams dažnai nepatinka pastų skoniai, taip pat jie dažnai linkę pastas nuryti, todėl jonizuojantis šepetėlis, su kuriuo galima gerai išsivalyti dantis ir be dantų pastos, gali būti tikras išsigelbėjimas tėvams. 

Pastaruoju metu atlikta pakankamai tyrimų, įrodančių, kad burnos būklė viso mūsų organizmo sveikatą įtakoja daug labiau, nei manyta anksčiau. Kokia ideali burnos priežiūra specialisto nuomone? 

Labai nedaug žmonių supranta, kad dantų akmenys, ėduonies pažeisti dantys turi įtakos ne tik blogam burnos kvapui, bet ir širdies, kepenų, inkstų veiklai. Nėščiosioms bloga burnos higiena gali sukelti priešlaikinį gimdymą.

Ideali burnos priežiūra, tai visų pirma darbas namuose: dantų valymas 2 kartus per dieną, tarpdančių siūlo ar tarpdančių šepetėlių naudojimas. Būtinai reguliarūs vizitai pas burnos higienistą ir gyd.odontologą.

Manau, svarbiausia komunikuoti su burnos higienistu, nebijoti klausti net „kvailiausių“ klausimų, nes ne visiems dantų priežiūros įgūdžiai susiformuoja vienodai.

Na ir pabaigoje, ką manote apie jonizuojančių dantų šepetėlių ateitį, ar jie gali visiškai pakeisti įprastus šepetėlius? 

Manau, šie šepetėliai tikrai gali pakeisti paprastus dantų šepetėlius. Man pačiai po joninio šepetėlio vėl pabandžius valytis paprastu, skirtumas buvo akivaizdus pastarojo nenaudai.

 Aš esu UŽ naujoves, todėl ir pacientams ir savo šeimos nariams visada rekomenduoju nebijoti ir bandyti. 

Todėl aš burnos higienistė, Raminta Bartulienė, IONICKISS šepetėlį tikrai rekomenduoju!

 

* Norintys atlikti burnos higieną ar tiesiog pasikonsultuoti gali kreiptis į Ramintą tiesiogiai tel 865331880. Panevėžys.

 

 
Taip pat skaitykite
2020-09-03
  Senovėje dantų valymo tikslas būdavo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burn...
2020-09-04
    IONICKISS dantų šepetėlio aprašymas       1. Šereliai. IONICKISS dantų šep...
2021-11-07
  Kaip visi žinome ir kaip rekomenduoja odontologai, dantis reikėtų valyti 2 kartus per dieną. At...
Naujausios prekės Visos prekės
3 įvertinimai
  IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, ..
€13990
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio joninio elektrinio ( SONIC + IONIC ) dantų šepetėlio keičia..
€1090
IONICKISS SINGLE TUFT - Vieno danties šepetėlis rekomenduojamas vietoms kurias sunku nuvalyti..
€1090
IONICKISS KIDS SOFT - Dantų šepetėlio vaikams keičiamos galvutės. Ir jums visiškai neb..
€1090
Rašyk
Skambink