Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)

4 įvertinimai 5/5 | remiantis 4 kliento įvertinimu
Naujiena
Pristatysime nemokamai paštomatai

Prekės kodas: 5004

Prekės būsena: Šiuo metu neturime

Šią prekę į paštomatus pristatysime nemokamai!

IONPA TRAVEL - elektrinis dantų šepetėlis, pirmasis kuris sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją su garsine (sonic) technologija. Šis derinys leidžia dar efektyviau pašalinti dantų apnašas, ir kas ypač svarbu, net ir sunkiai įprastam šepetėliui pasiekiamose vietose.

Tai nešiojamas elektrinio dantų šepetėlio modelis, suteikiantis dantų priežiūrą naudojant joninį efektą bet kur ir bet kada. Tai tarytum Jūsų burnos higienistas kuris visada kartu!

Nepaisant kompaktiško, labai patogaus visur jį turėti dydžio, siūlomi du valymo režimai. Patogus higieniškas dangtelis. Kadangi naudojama jonizavimo funkcija ir garsinė vibracija, nebūtina dantų pasta, jums tereikia tik vandens. Skirtumą pajusite jau pirmą kartą jį naudodami.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL keičiamos galvutės pagamintos iš labai kokybiškų medžiagų. Ypač ploni skirtingo ilgio šereliai pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas, tame tarpe ir kišenėles tarp dantų ir dantenų. Joninis efektas apnašas atpalaiduoja, o Sonic virpesiai pašalina.

Keičiamų galvučių dydis specialiai pritaikytas būtent šiam šepetėlio modeliui, galvučių šereliai yra antibakteriniai, todėl net ir uždengus dangtelį apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo. Komplekte su šepetėliu iš viso yra 2 galvutės.

Čia įsigysite papildomas IONPA TRAVEL keičiamas galvutes. Uždėti galima visas IONICKISS galvutes, bet tada gali neužsidengti apsauginis dangtelis.

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

 

IONICKISS IONPA kelioninis dantų šepetėlis yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Unikali jonizacijos technologija veikia taip, kad sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą. Tai panašu į magneto veikimą.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL pagrindinės funkcijos

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos pašalina. Dėka jonizacijos, 22.000 virpesių tam visiškai pakankama.

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas jo jums reikia, tai vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią jums reikalingą kiekį.

Išmanusis laikmatis

Išmanusis laikmatis padaro pauzę kas 30 sekundžių, taip informuodamas kada pereiti prie kitos burnos dalies. Tokiu būdu visas dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai.

2 valymo programos

Dantų šepetėlis IONPA TRAVEL turi 2 valymo programas - Clean (įprasto valymo), skirto kasdieninei dantų priežiūrai, ir Gumcare (dantenų priežiūros - masažo) programą.

Šis simpatiškas mažylis jus nustebins! Skirtumą pajusite jau po pirmo naudojimo. Jonizacijos galia kelia revoliuciją dantų priežiūroje.

 

* Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada po ligos.

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean ( įprastas valymo režimas) Gumcare (dantenų priežūros režimas)
Baterija 1 AAA šarminė baterija
Baterijos veikimo laikas Baterijos veikimo laikas: ~90 dienų (naudojant du kartus per dieną po dvi minutes) Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo naudojamos baterijos, jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių.
Vibracija ~22.000 virpesių / min.
Šerelių tipas Soft (Minkštas)
Išmatavimai 16,9cm x 1,9cm x 2,0 cm
Svoris 50g. (su baterija ir galvute)
Vandens atsparumo klasė IPX7
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 2vnt keičiamų galvučių) 1vnt AAA baterija. Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.
Vaikams (6 ir 10 metų) šie elektriniai šepetėliai labai patinka - patogi mažesnė galvutė ir korpusas, valosi noriai, išsivalius - pastebimai lieka mažiau apnašų. Galima naudoti ir įkraunamas baterijas.
Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !
AČIŪ. Esu labai patenkinta dantu šepeteliu. Tai pats geriausias iš visu kokius turejau. Labai greitai gavau užsakyta preke. Viskas puiku!
Likau patenkinta įsigijusi šį šepetėlį. Labai veiksmingai veikia nuo pat pirmo valymo! Užsisenėjusiai problemai reikės šiek tiek daugiau laiko, tačiau tikrai verta bandyti, juolab, kad kokybė japoniška. Nieko geresnio kol kas nesu aptikusi, nors išbandžiau begales dalykų. Rekomenduoju :)
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
23 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - EXTRA SOFT WIDE - Šio minkšto dantų šepetėlio galvutę suda..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT - Vaikiškas dantų šepetėlis minkštais šereliais. ..
€1790
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio joninio elektrinio ( SONIC + IONIC ) dantų šepetėlio keičia..
€1090
3 įvertinimai
  IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, ..
€13990
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink