Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA HOME

4 įvertinimai 5/5 | remiantis 4 kliento įvertinimu
Naujiena
Nemokamas pristatymas full

Prekės kodas: 5005

Prekės būsena: Šiuo metu neturime

Šią prekę pristatysime nemokamai!

 

IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, su giluminio valymo savybėmis, pirmasis kuris sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją su garsine (sonic) technologija. Papildomai prie kasdieninės "Clean" programos, kuri yra ideali periodonto priežiūrai ir yra švelni dantims ir dantenoms, galite rinktis ir kitas, tokias kaip masažas (Gum care) ar dėmių šalinimo (White+).

Švelni vibracija ir joninis efektas lengvai nuvalo apnašas ir dantys lieka maloniai švelnūs. Ploni ir minkšti skirtingo ilgio šereliai pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas, tame tarpe ir periodonto kišenėles tarp dantų ir dantenų. Joninis veikimas apnašas atpalaiduoja, o Sonic veikimas jas pašalina.

Kadangi naudojama jonizavimo funkcija ir garsinė vibracija, dantų pasta yra nebūtina - Jums tereikia tik vandens. Skirtumą pajusite jau pirmą kartą jį naudodami.

Kartu su elektriniu dantų šepetėliu IONPA HOME komplekte papildomai yra ir 1 atsarginė keičiama galvutė*. Šių galvučių šereliai yra antibakteriniai.

Galite naudoti bet kurias IONICKISS keičiamas galvutes - jos visos užsideda, tame tarpe ir vieno danties galvutes.

 

Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

Unikali jonizacijos technologija veikia taip, kad sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą. IONICKISS yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektyvumą rekomenduojama, kad laikanti dantų šepetėlį ranka būtų drėgna.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA HOME pagrindinės funkcijos

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos lengvai pašalina.

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas jo jums reikia, tai vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią Jums reikalingą kiekį.

Išmanusis laikmatis

padaro pauzę kas 30 sekundžių ir primena apie rekomenduojamą optimalų kiekvienos burnos dalies valymo laiką. Taip dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai.

4 valymo programos

Dantų šepetėlis IONPA HOME turi 4 valymo programas - "Clean" / "Gumcare" / "White+" / "Hi clean". Kiekvieną kartą įjungus šepetėlį, jis atsimena paskutinę naudotą programą.

USB įkrovimo stovas

Įkrauna IONPA HOME įstačius į stovą nuo metu, kai šepetėlis nenaudojamas.

Naudojamos programos atvaizdavimas

Parodoma, kokią programą naudojate ir kada įkrauti akumuliatorių ar kada keisti galvutę*.

 

*Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlius ar jų galvutes kas 2-3 mėnesius.

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean - kasdienis valymas / Gumcare - dantenų priežiūra / White+ - dėmių šalinimas / Hi clean - aktyvesnis valymas
Funkcijos Valymosi laikmatis | Valymo režimai su atminties funkcija | Įkrovimo indikatorius | Galvutės keitimo perspėjimas
Vibracija Clean ~22.000 virpesių / min. | White+ ~26.000 virpesių / min.
Šerelių tipas Soft (Minkštas) Antibakteriniai
Išmatavimai 22,86cm x 2,54cm x 2,54 cm
Svoris 85g. (su galvute)
Akumuliatoriaus veikimo laikas Akumuliatoriaus veikimo laikas: ~100 minučių arba apie 25 dienos, naudojant po 2 minutes 2 kartus per dieną| Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių. | Pilnas akumuliatoriaus įkrovimo laikas ~4 val.
Vandens atsparumo klasė IPX7
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 2vnt keičiamų galvučių) | USB Įkroviklio stovas| USB adapteris | Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.
IONICKISS firmos IONPA home elektrinis dantų šepetėlis tai vienas iš geriausių šių metų mano atradimų. Esu naudojusi kitų firmų elektrinius dantų šepetėlius, ir galiu palyginti. Pradedant, dizainu, lengvumu, funkcijų gausa, šerelių kokybe jis pranoksta visus gamintojus. Šereliai pasiekia net sunkiausiai prieinamas vietas, kas man buvo labai svarbu. Vibracija puikiai pašalina apnašas, dantys išlieka maloniai slidūs. Mažiau susidaro apnašos ant dantų iš vidinės pusės. Prisipažinsiu pirmus kartus buvo neįprasta valyti dantis, be pastos. Tačiau dabar tai įprasta. Dar labai puiki funkcija tai garsinis signalas, kuris perspėja tave apie valymosi laiką. Rekomenduoju visiems, kas nori kokybiško produkto.
Šis elektrinis dantų šepetėlis nustebino kokybe tiek paties gaminio, tiek valymo. Išties unikalus! Įvairios programos leidžia pasiekti norimo efekto be jokių pastangų. Tai pati geriausia investicija į kasdienę dantų higieną. Esu įsitikinusi, kad pas higienistus lankysiuosi labai retai :)
Šiandien gavau, išbandžiau- labai patiko! Ačiū! Tikėjausi, kad arba neišvalys arba kažkokia nesąmonė bus. Bet įspūdį padarė! Šepetukas atrodo labai kokybiškas ir tas, kad dantys kaip nupoliruoti po valymo - daro įspūdį. Tikiuosi, kad veiks tiek ilgai kiek parašyta.
Patogus, vieno įkrovimo pakanka maždaug 3 savaitėms, dantų apnašos efektyviai nuvalomos ir dantų pasta nebūtina
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
27 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagalba jūsų da..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1790
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio jonizuojančio ( IONIC + SONIC ) dantų šepetėlio keičiamos g..
€1090
7 įvertinimai
„IONPA TRAVEL“ – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią da..
€4690
IONICKISS IONPA HOME - Jonizuojančio garsinio ( IONIC + SONIC ) dantų šepetėlio keičiamos gal..
€1190
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink