Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)

Pristatysime nemokamai paštomatai

Prekės kodas: 5004

Prekės būsena: Paruošta Jums

Šią prekę į paštomatus pristatysime nemokamai!

IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją su garsine (SONIC) technologija. Šis derinys leidžia dar efektyviau pašalinti dantų apnašas, net ir sunkiai įprastam šepetėliui pasiekiamose vietose.

Tai kelioninis elektrinio dantų šepetėlio modelis, leidžiantis pasirūpinti savo dantų sveikata ir higiena su joniniu efektu bet kuriame pasaulio kampelyje. Tai tarsi Jūsų asmeninis burnos higienistas, kuris visada kartu.

Kadangi naudojama jonizavimo funkcija ir garsinė vibracija, valantis dantis šiuo šepetėliu dantų pasta yra nebūtina – tereikia tik vandens. Joninis efektas apnašas atpalaiduoja, o Sonic virpesiai jas pašalina. Skirtumą pastebėti galima jau po pirmo naudojimo.

Nepaisant kompaktiško, labai patogaus dydžio, siūlomi ir du valymo režimai, išmanusis laikmatis ir patogus higieniškas dangtelis. 

Vis daugiau tėvų, išbandę ir pamatę, kokia tai veiksminga dantų priežiūros priemonė, ieškodami elektrinio dantų šepetėlio vaikams, renkasi šį modelį.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL keičiamų galvučių šereliai ypač ploni ir skirtingo ilgio. Jie yra antibakteriniai, todėl net ir uždengus dangtelį yra apsaugoti nuo nemalonaus kvapo atsiradimo. Komplekte su šepetėliu iš viso yra 2 keičiamos galvutės. Šepetėlis maitinamas viena standartine AAA baterija.

Su šiuo elektriniu dantų šepetėliu rekomenduojame naudoti IONPA TRAVEL keičiamas galvutes. Naudojant kitas IONICKISS galvutes, neužsidengia apsauginis dangtelis (išskyrus SINGLE TUFT galvutes).

€4690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

 

IONICKISS IONPA TRAVEL kelioninis dantų šepetėlis yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Unikali jonizacijos technologija veikia taip: sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų, atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektyvumą, dantų šepetėlį rekomenduojama laikyti drėgna ranka.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL pagrindinės funkcijos

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos pašalina. Dėl jonizacijos, 22 000 virpesių tam visiškai pakanka.

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas, ko jums reikia, yra vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią jums reikalingą jos kiekį.

Išmanusis laikmatis

Išmanusis laikmatis padaro pauzę kas 30 sekundžių, taip informuodamas, kada pereiti prie kitos burnos dalies. Tokiu būdu visas dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai.

2 valymo programos

Dantų šepetėlis IONPA TRAVEL turi 2 valymo programas – Clean (įprasto valymo), skirto kasdieninei dantų priežiūrai, ir Gumcare (dantenų priežiūros – masažo). Šepetėlis įsimena paskutinę naudotą programą.

Šis simpatiškas mažylis tikrai nustebins – skirtumą galima pastebėti jau po pirmo naudojimo. Jonizacijos galia pradeda revoliuciją dantų priežiūroje.

 

* Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada po ligos.

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean ( įprastas valymo režimas) Gumcare (dantenų priežūros režimas)
Baterija 1 AAA šarminė baterija
Baterijos veikimo laikas Baterijos veikimo laikas: ~90 dienų (naudojant du kartus per dieną po dvi minutes) Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo naudojamos baterijos, jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių.
Vibracija ~22.000 virpesių / min.
Šerelių minkštumas Soft (Minkštas)
Šerelių tipas 2 ilgių, smailėjantys
Išmatavimai 16,9cm x 1,9cm x 2,0 cm
Svoris 48g. (su baterija ir galvute)
Vandens atsparumo klasė IPX7
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 2vnt keičiamų galvučių) 1vnt AAA baterija. Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.
Esu labai patenkinta šitu pirkiniu. Joks šepetėlis dar nėra taip gerai išvalęs mano dantų kaip šis. Greitas pristatymas.
Labai patenkinta pirkiniu! Šepetėlio veikimas subtilus, pats tas valantis dantis. Esu turėjusi ne vieną elektrinį šepetėlį, o ir higienistė rekomendavo visai kitą, bet esu laiminga, kad atradau Jus! Nupirkau ir anūkui vaikišką (numanot, kad vaikai nelabai noriai valosi), tai irgi be problemų eiti dantis valytis :) Ačiū!
Ačiū už prekę, tikrai labai patinka, kol kas tokio didelio poveikio nepajutau. Kadangi mano dantys jautrūs, tai kol kas valausi su dantų pastą. Labai patogus naudotis, ir kelionėje. Gerai valo dantis.
Patenkintas , kad įsigijau, jausmas kaip po dantų higienos procedūros.
Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl jos šiek tiek dedu, tačiau tai darau vir rečiau. Šis dantų šepetėlis yra ttikrai geras. Šepetėlį galima visur vežiotis, todėl labai patogu.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
30 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas jonizuojantis dantų šepetėlis, ku..
€1990
29
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1990
35
IONICKISS KIDS SOFT keičiamos galvutės skirtos vaikų dantų šepetėliams. Valantis dantis joniz..
€1190
44
1 įvertinimai
IONICKISS IONPA TRAVEL keičiamos galvutės sudarytos iš antibakterinių, ypač plonų skirtingo i..
€1190
46
7 įvertinimai
IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su gilumini..
€13990
55
3 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagal..
€1990
58
Jums gali patikti
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus jonizuojantis dantų šepetėlis iš Japonijos. ..
€1990
Rašyk
Skambink