Elektrinis garsinis dantų šepetėlis IONICKISS IONPA TRAVEL (su baterija)

7 įvertinimai 5/5 | remiantis 7 kliento įvertinimu
Naujiena
Pristatysime nemokamai paštomatai

Prekės kodas: 5004

Prekės būsena: Paruošta Jums

Šią prekę į paštomatus pristatysime nemokamai!

IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jonizacijos technologiją su garsine (SONIC) technologija. Šis derinys leidžia dar efektyviau pašalinti dantų apnašas, net ir sunkiai įprastam šepetėliui pasiekiamose vietose.

Tai kelioninis elektrinio dantų šepetėlio modelis, leidžiantis pasirūpinti savo dantų sveikata ir higiena su joniniu efektu bet kuriame pasaulio kampelyje. Tai tarsi Jūsų asmeninis burnos higienistas, kuris visada kartu.

Kadangi naudojama jonizavimo funkcija ir garsinė vibracija, valantis dantis šiuo šepetėliu dantų pasta yra nebūtina – tereikia tik vandens. Joninis efektas apnašas atpalaiduoja, o Sonic virpesiai jas pašalina. Skirtumą pajusite jau po pirmo naudojimo.

Nepaisant kompaktiško, labai patogaus dydžio, siūlomi ir du valymo režimai, išmanusis laikmatis, patogus higieniškas dangtelis. 

Vis daugiau tėvų, išbandę ir pamatę, kokia tai veiksminga dantų priežiūros priemonė, ieškodami elektrinio dantų šepetėlio vaikams, renkasi šį modelį.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL keičiamų galvučių šereliai ypač ploni ir skirtingo ilgio. Jie yra antibakteriniai, todėl net ir uždengus dangtelį yra apsaugoti nuo nemalonaus kvapo atsiradimo. Komplekte su šepetėliu iš viso yra 2 keičiamos galvutės. Šepetėlis maitinamas viena standartine AAA baterija.

Su šiuo elektriniu dantų šepetėliu rekomenduojame naudoti IONPA TRAVEL keičiamas galvutes. Naudojant kitas IONICKISS galvutes, gali neužsidengti apsauginis dangtelis.

 
€4690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 24 mėn.
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

 

„IONICKISS IONPA“ kelioninis dantų šepetėlis yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Unikali jonizacijos technologija veikia taip: sukuriamas neigiamų jonų srautas, kuris efektyviai suardo joninę jungtį tarp dantų ir apnašų, atstumdamas jas link šepetėlio šerelių, kas ženkliai palengvina apnašų pašalinimą. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektyvumą, dantų šepetėlį rekomenduojama laikyti drėgna ranka.

Elektrinio dantų šepetėlio IONPA TRAVEL pagrindinės funkcijos

 

Jonų galia

Neigiami jonai nuo ypač smulkių šepetėlio šerelių galiukų atpalaiduoja prie dantų prilipusias apnašas. Garsiniai virpesiai (Sonic) juos pašalina. Dėl jonizacijos, 22.000 virpesių tam visiškai pakanka.

Dantų valymas be dantų pastos

Su neigiamų jonų galia ir Sonic funkcija, viskas, ko jums reikia, yra vanduo. Jei teikiate pirmenybę dantų pastai, rekomenduojame naudoti mažiausią jums reikalingą jos kiekį.

Išmanusis laikmatis

Išmanusis laikmatis padaro pauzę kas 30 sekundžių, taip informuodamas, kada pereiti prie kitos burnos dalies. Tokiu būdu visas dantų valymas trunka 2 minutes, kaip ir rekomenduoja odontologai.

2 valymo programos

Dantų šepetėlis „IONPA TRAVEL“ turi 2 valymo programas – Clean (įprasto valymo), skirto kasdieninei dantų priežiūrai, ir Gumcare (dantenų priežiūros – masažo). Šepetėlis įsimena paskutinę naudotą programą.

Šis simpatiškas mažylis jus nustebins! Skirtumą pajusite jau po pirmo naudojimo. Jonizacijos galia kelia revoliuciją dantų priežiūroje.

 

* Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada po ligos.

Papildoma informacija
Valymo režimai Clean ( įprastas valymo režimas) Gumcare (dantenų priežūros režimas)
Baterija 1 AAA šarminė baterija
Baterijos veikimo laikas Baterijos veikimo laikas: ~90 dienų (naudojant du kartus per dieną po dvi minutes) Tikslus veikimo laikas gali kisti priklausomai nuo naudojamos baterijos, jėgos kuria spaudžiamas šepetėlis ir kitų faktorių.
Vibracija ~22.000 virpesių / min.
Šerelių tipas Soft (Minkštas)
Išmatavimai 16,9cm x 1,9cm x 2,0 cm
Svoris 50g. (su baterija ir galvute)
Vandens atsparumo klasė IPX7
Pakuotės sudėtis Joninis / garsinis dantų šepetėlis su atsargine keičiama galvute (viso 2vnt keičiamų galvučių) 1vnt AAA baterija. Naudojimosi instrukcija lietuvių kalba.
Elegantiškas, kompaktiškas, kelioninis dantų šepetėlis. Veikia puikiai! Rezultatu petenkinta:) Bandysiu kitas galvutės jautresnems dantenoms.
Vyrui padovanojau travel ir jis liko sužavėtas, tobulai išvalė susikaupusį pigmentą nuo susigrūdusių dantų, kitas lygis manau bus pasiektas ir žadu įsigyti netolimoje ateityje Jūsų brangiausią šios serijos variantą, kad galėtumėme džiaugtis visa šeima baltomis šypsenomis su paprastesniu ir patogiu dantų valymo būdu.
Parodos metu isigijau Ionickiss IONPA Travel dantu sepeteli ir esu labai patenkinta.Pati esu gydytoja odontologe. Rekomenduoju juos savo pacientams. Tikrai labai smagus ir puikiai išvalo! Bandžiau valytis ir be dantų pastos, išvalymo efektas tikrai labai geras. Labai juo džiaugiuosi.
Vaikams (6 ir 10 metų) šie elektriniai šepetėliai labai patinka - patogi mažesnė galvutė ir korpusas, valosi noriai, išsivalius - pastebimai lieka mažiau apnašų. Galima naudoti ir įkraunamas baterijas.
Esame visa šeima tiesiog laimingi atrade tikrai kokybiskus sepetelius, siandiena teko apsilankyti pas dantistus su sunumi ir abu išgirdome is musu dantisto, kad musu dantuku padetis pagerejusi 100 % nes pastoviai rinkdavosi akmenukai o dabar jie svarus ir balti. Aciu !
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
27 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagalba jūsų da..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1790
IONICKISS KIDS SOFT – jonizuojančio dantų šepetėlio vaikams keičiamos galvutės. Valanti..
€1090
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio jonizuojančio ( IONIC + SONIC ) dantų šepetėlio keičiamos g..
€1090
4 įvertinimai
IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su gilumini..
€13990
IONICKISS ORIGINAL - inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagalba jūs..
€1790
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink