Joninis dantų šepetėlis IONICKISS ORIGINAL MEDIUM (vidutinio kietumo)

5 įvertinimai 5/5 | remiantis 5 kliento įvertinimu
Pirk 2 pristatysime nemokamai

Prekės kodas: 5002

Prekės būsena: Paruošta Jums

Pirk 2 ar daugiau ir pristatysime nemokamai!

IONICKISS ORIGINAL - MEDIUM - jonizuojantis dantų šepetėlis su keičiama galvute - yra skirtas vartotojams su mažiau jautriomis dantenomis, mėgstantiems intensyvesnį valymą. Jo šereliai yra stangresni, o šepetėlio galva mažesnė.

Nebūtina naudoti dantų pastą!

Galite pasirinkti iš skirtingų tipų ir kietumo keičiamų galvučių - pasikeiti ir dantų šepetėlis vėl kaip naujas** Keičiamų galvučių naudojimas yra ekonomiškesnis ir draugiškesnis aplinkai.

€1790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

 

Rankinis joninis dantų šepetėlis su keičiama galvute

IONICKISS yra pirmasis joninis dantų šepetėlis, ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl juo galima naudotis visur ir visada. Su joniniu dantų šepetėliu Jūsų dantys bus iki 48% švaresni, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Veikia efektyviai nesukeldamas jokių vibracijų ar triukšmo.

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, šalyje kurios pavadinimas visada laikomas sinonimu su kokybe ir technologine pažanga, dantų šepetėlis IONICKISS yra nepakeičiamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Dėl unikalios technologijos apnašos atstumiamos nuo dantų paviršiaus tarsi naudojant magnetą.

Palepinkite savo dantis modernia ir labai efektyvia burnos priežiūra naudodami jonizuojantį dantų šepetėlį iš Japonijos. Jį lygiai taip pat patogu naudoti tiek namuose, tiek darbe ar keliaujant.

 

 

Kaip naudoti jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS

 

Kaip valytis dantis?

Laikykite rankenėlę taip kad drėgnas delnas / pirštas visą laiką liestųsi metalinės juostelės, sudrėkinkite šerelius ir toliau valykite dantis įprastai. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektą, nedarykite tarpinių skalavimų, burną išsiskalaukite tik pabaigę dantų valymą.

Kaip nuimti šepetėlio galvutę?**

Laikykite rankenėlę tvirtai ir sukdami patraukite už šepetėlio galvutės. Retkarčiais tai atlikite tam, kad nuvalyti metalinį strypelį, jonų srauto laidininką.

Kaip uždėti šepetėlio galvutę?

Užmaukite naują šepetėlio galvutę ant metalinio strypo kol ji užsifiksuos.

Kaip patikrinti baterijos būklę?

Trumpam paspauskite mygtuką ant rankenėlės. Raudona švieselė reiškia baterija įkrauta. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau nei 1 metus. Jeigu lemputė nešviečia, pakeiskite šepetėlį nauju.

 

 


* Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant dantų apnašas ir mažinant dantenų uždegimą (anglų k.) Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino.

** Odontologai rekomenduoja keisti galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

 

Papildoma informacija
Prekių tipas Dantų šepetėlis
Kiekis pakuotėje 1vnt.
Baterija 3V; nekeičiama
Galvutės tipas Keičiama, standartinė
Šerelių tipas Medium / Vidutinio kietumo
Naudojame su vyru šiuos šepetėlius jau 5 mėnesius ir esame labai patenkinti, nes dantų paviršius visada švarus, slidus, jokių apnašų. Neseniai teko lankytis pas burnos higienistę, tai ji , žinodama, kad prieš tai lankiausi prieš pusmetį, labai nustebo, kad nėra nei apnašų, nei akmenukų ant dantų. Paklausė, kuo valausi dantis:) Rekomendavau ir jai šį šepetėlį. Jau užsisakiau naujas galvutes , o taip pat ir šepetėlį sūnui. REKOMENDUOJU
Produktas - nuostabus! Nerealu, bet TIKRAI duoda aprašytą rezultatą : ) Apipirkau visą šeimą ir dabar knieti VISIEMS rekomenduoti įsigyti. Jau vien tai, kad paaugliai vaikai noriai su juo valosi dantis ir patys stebisi rezultatu, yra tikrų tikriausias kokybės rodiklis!
Nupirkau šepetėlius sūnums,akivaizdūs pasikeitimai,pirksiu ir sau ir vyrui. Dantys tapo baltesni,mažiau apnašų,nereikia nėj dantų pastos. Nuostabus pirkinys,pirksiu vėl ir vėl.
Ačiū geras produktas,kokybiškas.
Pasidovanojau sau ir sūnui , esu labai patenkinta . Tikrai nuvalo visas apnašas, dantukai lieka slidūs. Sūnui kelia smalsumą kaip tai veikia, tai nebereikia skatinti valyti dantų :)
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
IONICKISS MEDIUM - jonizuojančio dantų šepetėlio keičiamos galvutės vidutinio kietumo - yra s..
€1090
24 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - EXTRA SOFT WIDE - Šio minkšto dantų šepetėlio galvutę suda..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT - Vaikiškas dantų šepetėlis minkštais šereliais. ..
€1790
2 įvertinimai
UV sterilizatorius - dantų šepetėlio dezinfekavimui. Drėgnoje vonios aplinkoje yra idealio..
€4490
Rašyk
Skambink