Dantų šepetėlio vaikams keičiamos galvutės IONICKISS KIDS SOFT (minkšta) 2vnt.

Naujiena

Prekės kodas: 6005

Prekės būsena: Paruošta Jums

IONICKISS KIDS SOFT – jonizuojančio dantų šepetėlio vaikams keičiamos galvutės. Valantis dantis jonizuojančiu dantų šepetėliu IONICKISS, jūsų vaikų dantys bus iki 48%* švaresni, net ir nenaudojant dantų pastos.

Dantų šepetėlio vaikams galvutės sukurtos taip, kad švelniai nuvalytų vaikų dantis ir dantenas, pašalindamos maksimalų kiekį apnašų. Lygiai kirpti šereliai galinėje dalyje yra prailginti tam, kad geriau išvalytų toliau esančias, sunkiau pasiekiamas vietas

Galvutės dydis rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų. Taip pat šios keičiamos galvutės tiks visiems, kas teikia pirmenybę mažesnėms nei standartinės dantų šepetėlių galvutėms.

Komplekte yra 2 keičiamos galvutės. Jos skirtos naudoti su dantų šepetėliais IONICKISS KIDS, bet yra suderinamos ir su rankiniais dantų šepetėliais ORIGINAL bei elektriniais garsiniais IONPA.

€1090 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

IONICKISS vaikiškas dantų šepetėlis yra neprilygstamas pagalbininkas tėvams, kovojantiems su vaikų dantų apnašomis. Naudojant joninį dantų šepetėlį, jūsų vaikų dantys bus iki 48%* švaresni net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Be to, nebūtina naudoti dantų pastą.

Palepinkite savo vaikų dantis modernia ir labai efektyvia dantų priežiūra, naudodami jonizuojantį dantų šepetėlį iš Japonijos.

Dantų šepetėlių vaikams IONICKISS galvutės yra keičiamos. Naudoti dantų šepetėlį su keičiama galvute yra ekonomiškiau ir ekologiškiau.**

 

 

* Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant dantų apnašas ir mažinant dantenų uždegimą (anglų k.) Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino.

** Odontologai rekomenduoja keisti galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

Papildoma informacija
Prekių tipas Keičiamos galvutės
Kiekis pakuotėje 2 vnt.
Galvutės tipas Mažesnė už standartinę
Šerelių tipas Soft / Minkšti
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS SOFT – šios jonizuojančio dantų šepetėlio keičiamos galvutės yra m..
€1090
IONICKISS SINGLE TUFT – vieno danties šepetėlis rekomenduojamas valymui vietoms, kurias..
€1090
7 įvertinimai
„IONPA TRAVEL“ – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią da..
€4690
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink