IONICKISS istorija

IONICKISS istorija
Publikuota 2020-09-03 Skaitė 957

 

Idėja pagaminti dantų šepetėlį veikiantį neigiamų jonų pagrindu kilo dar XIX amžiaus antroje pusėje, kelios amerikiečių įmonės bandė idėją įgyvendinti, bet nesėkmingai. Pagrindinė problema buvo kaip pagaminti tokį mažą maitinimo šaltinį.

Kai tik atsirado kompaktiška ir didelio našumo ličio baterija, pirmąją pasaulyje komercinę šio joninio dantų šepetėlio versiją realizavo bendrovės Hukuba Dental įkūrėjas, išradėjas Hiroshi Hukuba. Įmonė buvo įkurta dar 1977 metais ir pradėjo savo veiklą kaip šeimyninis verslas.

1984m. buvo pristatytas dabartinio joninio dantų šepetėlio prototipas, buvo įregistruotas prekinis ženklas ir gaminys buvo patvirtintas JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) kaip tinkamas Amerikos rinkai.

1996m. pradedama prekyba prekybos vietose Japonijoje (vaistinėse).

2019m. Parduota virš 300 milijonų vienetų visame pasaulyje (nuo pardavimo pradžios)

Pradėjus masinę gamybą, pradžioje daug metų kompanija buvo susikoncentravusi ties Japonijos rinka ir tenkino pagrinde vietinės rinkos poreikį nes jonizacijos populiarumas stipriai augo, milijonai japonų tapo nuolatiniais joninių dantų šepetėlių naudotojais dėka akivaizdaus jų efektyvumo.

Šiuo metu kompanija gerokai išsiplėtė, užmezgė svarbių partnerysčių pasauliniu mastu, buvo pervadinta į Ionic Corporation. Aukščiausios kokybės produkcija pagaliau pasiekė ir Europą. Nepaisant to, verslas ir toliau yra paremtas visų pirma šeimyninėmis vertybėmis, pirmenybė teikiama kokybei, ir toliau siekiama pagrindinio įmonės įkūrėjo tikslo - kad žmonės būtų sveikesni neigiamų jonų galia.

Šiandien Ionic Corporation yra sėkminga įmonė kurios sėkmė paremta unikalia patentuota jonizuojančia dantų valymo technologija. Ji pradėjo tikrą dantų priežiūros revoliuciją ir tapo jonizuojančios technologijos pasauline lydere. Kartu su Tokijo medicinos ir odontologijos institutu kuriami nauji produktai, kuriuos planuojame pristatyti ir Lietuvoje.

 

 

 

Taip pat skaitykite
2020-09-03
  Senovėje dantų valymo tikslas būdavo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burn...
2020-09-04
    IONICKISS dantų šepetėlio aprašymas   1. Keičiamos galvutės užtikrina ilgą jūsų ...
Naujausios prekės Visos prekės
  IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, ..
€13990
3 įvertinimai
IONPA TRAVEL - elektrinis dantų šepetėlis, pirmasis kuris sujungia unikalią dantų valymo joni..
€4690
IONICKISS IONPA TRAVEL - Garsinio joninio elektrinio ( SONIC + IONIC ) dantų šepetėlio keičiamos gal..
€1090
IONICKISS SINGLE TUFT - Vieno danties šepetėlis rekomenduojamas vietoms kurias sunku nuvalyti įprast..
€990
Rašyk
Skambink