Joninis dantų šepetėlis IONICKISS ORIGINAL SOFT (minkštas)

Naujiena
Pirk 2 pristatysime nemokamai

Prekės kodas: 5006

Prekės būsena: Paruošta Jums

Pirk 2 ar daugiau ir pristatysime nemokamai!

IONICKISS ORIGINAL - inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagalba jūsų dantys bus 48%* švaresni, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Valantis dantis šiuo šepetėliu, dantų pasta – nebūtina.

SOFT – šią minkštą dantų šepetėlio galvutę sudaro dviejų tipų (skirtingo ilgio) pluoštai, kurie dėl savo smailėjančios formos sėkmingai prasiskverbia ir į tarpdančius. Galvutės yra standartinio dydžio.

Dėl jonizacijos nebūtina naudoti dantų pastą.

Šiuo metu dantų šepetėlius minkštais šereliais rekomenduoja dauguma odontologų, nes būtent tokio tipo šereliai netraumuoja dantenų.

Naudodami IONICKISS, galite rinktis iš skirtingų tipų ir kietumo keičiamų galvučių – tiesiog pasikeiti, ir Jūsų dantų šepetėlis vėl kaip naujas.** Be to, keičiamų galvučių naudojimas yra ekonomiškesnis ir draugiškesnis aplinkai.

Daugiau informacijos:

Kaip veikia jonizacija, ir kodėl verta naudoti IONICKISS

Kodėl jonizuojančius dantų šepetėlius rekomenduoja ir burnos higienistai?

 

€1790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation


Joninis dantų šepetėlis su keičiama galvute IONICKISS ORIGINAL SOFT

IONICKISS yra pirmasis joninis dantų šepetėlis, ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl juo galima naudotis visur ir visada. Su joniniu dantų šepetėliu Jūsų dantys bus iki 48%* švaresni, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Veikia efektyviai, nesukeldamas nei vibracijų, nei triukšmo.

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, kurią visada siejame su kokybe ir technologine pažanga, dantų šepetėlis IONICKISS yra nepakeičiamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Dėl unikalios technologijos, apnašos yra tiesiog atstumiamos nuo dantų paviršiaus, tarsi naudojant magnetą.

Palepinkite savo dantis modernia ir labai efektyvia dantų priežiūra, naudodami jonizuojantį dantų šepetėlį iš Japonijos. Jį lygiai taip pat patogu naudoti tiek namuose, tiek darbe ar keliaujant.

 

 

Kaip naudoti jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS

 

Kaip valytis dantis?

Laikykite rankenėlę taip kad drėgnas delnas / pirštas visą laiką liestųsi metalinės juostelės, sudrėkinkite šerelius ir toliau valykite dantis įprastai. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektą, nedarykite tarpinių skalavimų, burną išsiskalaukite tik pabaigę dantų valymą.

Kaip nuimti šepetėlio galvutę?**

Laikykite rankenėlę tvirtai ir sukdami patraukite už šepetėlio galvutės. Retkarčiais tai atlikite tam, kad nuvalyti metalinį strypelį, jonų srauto laidininką.

Kaip uždėti šepetėlio galvutę?

Užmaukite naują šepetėlio galvutę ant metalinio strypo kol ji užsifiksuos.

Kaip patikrinti baterijos būklę?

Trumpam paspauskite mygtuką ant rankenėlės. Raudona švieselė reiškia baterija įkrauta. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau nei 1 metus. Jeigu lemputė nešviečia, pakeiskite šepetėlį nauju.

 

 


* Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant dantų apnašas ir mažinant dantenų uždegimą (anglų k.) Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino.

** Odontologai rekomenduoja keisti galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

 

Papildoma informacija
Prekių tipas Dantų šepetėlis
Kiekis pakuotėje 1vnt.
Baterija 3V; nekeičiama
Galvutės tipas Keičiama, standartinio dydžio
Šerelių tipas Soft / Minkšti
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
27 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - inovatyvus japoniškas dantų šepetėlis, kurio pagalba jūsų da..
€1790
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT – vaikiškas jonizuojantis dantų šepetėlis minkšt..
€1790
IONICKISS SINGLE TUFT – vieno danties šepetėlis rekomenduojamas valymui vietoms, kurias..
€1090
7 įvertinimai
„IONPA TRAVEL“ – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią da..
€4690
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink