Joninis dantų šepetėlis IONICKISS ORIGINAL EXTRA SOFT WIDE (ypač minkštas, platus)

26 įvertinimai 5/5 | remiantis 26 kliento įvertinimu
Pirk 2 pristatysime nemokamai

Prekės kodas: 5001

Prekės būsena: Paruošta Jums

Pirk 2 ar daugiau ir pristatysime nemokamai!

IONICKISS ORIGINAL - EXTRA SOFT WIDE - Šio minkšto dantų šepetėlio galvutę sudaro dviejų tipų skirtingo ilgio geriausi pluoštai, kurie dėl savo formos prasiskverbia giliai į tarpdančius o dėl didesnio šerelių kiekio ypač gerai ir greitai pašalina apnašas. Jie taip pat idealiai tinka masažuoti ir valyti dantenas.

Nebūtina naudoti dantų pastą!

Naudodami IONICKISS, galite pasirinkti iš skirtingų tipų ir kietumo keičiamų galvučių - tiesiog pasikeiti, ir Jūsų dantų šepetėlis vėl kaip naujas** Be to, keičiamų galvučių naudojimas yra ekonomiškesnis ir draugiškesnis aplinkai.

Daugiau informacijos:

Kaip veikia jonizacija, ir kodėl verta naudoti IONICKISS

Kodėl jonizuojančius dantų šepetėlius rekomenduoja ir burnos higienistai?

€1790 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation


Joninis dantų šepetėlis su keičiama galvute

IONICKISS yra pirmasis joninis dantų šepetėlis, ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl juo galima naudotis visur ir visada. Su joniniu dantų šepetėliu Jūsų dantys bus iki 48%* švaresni, net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Efektyviai veikia nesukeldamas nei vibracijų nei triukšmo.

Sukurtas ir pagamintas Japonijoje, šalyje kurios pavadinimas visada laikomas sinonimu su kokybe ir technologine pažanga, dantų šepetėlis IONICKISS yra nepakeičiamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Dėl unikalios technologijos apnašos atstumiamos nuo dantų paviršiaus tarsi naudojant magnetą.

Palepinkite savo dantis modernia ir labai efektyvia dantų priežiūra naudodami jonizuojantį dantų šepetėlį iš Japonijos. Jį lygiai taip pat patogu naudoti tiek namuose, tiek darbe ar keliaujant.

 

 

Kaip naudoti jonizuojantį dantų šepetėlį IONICKISS

 

Kaip valytis dantis?

Laikykite rankenėlę taip kad drėgnas delnas / pirštas visą laiką liestųsi metalinės juostelės, sudrėkinkite šerelius ir toliau valykite dantis įprastai. Siekiant maksimaliai išnaudoti jonizacijos efektą, nedarykite tarpinių skalavimų, burną išsiskalaukite tik pabaigę dantų valymą.

Kaip nuimti šepetėlio galvutę?**

Laikykite rankenėlę tvirtai ir sukdami patraukite už šepetėlio galvutės. Retkarčiais tai atlikite tam, kad nuvalyti metalinį strypelį, jonų srauto laidininką.

Kaip uždėti šepetėlio galvutę?

Užmaukite naują šepetėlio galvutę ant metalinio strypo kol ji užsifiksuos.

Kaip patikrinti baterijos būklę?

Trumpam paspauskite mygtuką ant rankenėlės. Raudona švieselė reiškia baterija įkrauta. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau nei 1 metus. Jeigu lemputė nešviečia, pakeiskite šepetėlį nauju.

 

 


* Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant dantų apnašas ir mažinant dantenų uždegimą (anglų k.) Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino.

** Odontologai rekomenduoja keisti galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

 

Papildoma informacija
Prekių tipas Dantų šepetėlis
Kiekis pakuotėje 1vnt.
Baterija 3V; nekeičiama
Galvutės tipas Keičiama, plataus tipo
Šerelių tipas Extra soft / Ypač minkšti
Tobula dantų šepetėlių linija! Inovatyvi ir efektyvi! Rekomenduoju! Išmėginau pradžioje platųjį ir tiesiog pamėgau, tobulai išvalo dantis ir nelabai gerai mokantiems valyti, plius tokio minkštumo dantų šepetėlio šerelių mano dantenos neregėjo.
Esu visiškai nustebinta. Per pirmą savaitę pokyčio nelabai pastebėjau, tad buvau suabejojusi kitų liaupsėmis. Tačiau po kokių trijų savaičių naudojimo, turiu pripažinti, kad apnašos nebesusidaro taip kaip anksčiau. Jau nusipirkau ir galvučių papildymą. Tikrai negrįšiu prie paprastų šepetėlių
Noriu padėkoti už nuostabią priemonę skirta burnos priežiūrai.Naudoti paprasta ir patogi kelionės metu, didelis privalumas valymas be dantų pastos. Džiaugiuosi turėdama kokybišką dantų valymo priemonę.
Šepetėlis tikrai labai nustebino. Esu išbandžius daugybę dantų pastų ir šepetėlių , tačiau išsivalius dantis su šiuo šepetėliu švarių ir "slystančių"dantų pojūtis išlieka visą dieną. Ieškojau Kalėdinių dovanų ir pagalvojau, kad gal būtų nieko dovanoms ir pirmiausiai nusipirkau išbandyti. Pradžioje buvo labai keista valytis be dantų pastos, todėl pirmą savaitę jos šiek tiek dėjau, vėliau natūraliai dantų pastos jau nereikėjo. Šis dantų šepetėlis yra geriausias, kokį tik teko naudoti. Valantis nėra jokių vibracijų ar zyzimo- man tas labai patinka. Šepetėlį galima visur vežiotis, manau net ir tiems, kurie turi elektrinius šepetėlius, šis šepetėlis labai praverstų kelionėms. Dabar mano elektrinis šepetėlis ilsisi, dantų pastos neperku ir tikrai manau Kalėdinės dovanos visiems labai patiks:)
Jau apie mėnesį naudoju jūsų dantų šepetėlį. Su juo dantis plaunu be dantų pastos. Jausmas keistas, bet atrodo, kad dantų higieną galėsiu atlikti rečiau. Su paprastu šepetėliu dantis dar išsiplaunu su dantų pasta. Nors ir brangu, bet džiaugiuosi nusipirkus šį šepetėlį.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
IONICKISS EXTRA SOFT WIDE - šios jonizuojančio dantų šepetėlio keičiamos galvutės, pad..
€1090
1 įvertinimai
IONICKISS KIDS SOFT - Vaikiškas dantų šepetėlis minkštais šereliais. ..
€1790
5 įvertinimai
IONICKISS ORIGINAL - MEDIUM - jonizuojantis dantų šepetėlis su keičiama galvute - yra skirtas..
€1790
2 įvertinimai
UV sterilizatorius - dantų šepetėlio dezinfekavimui. Drėgnoje vonios aplinkoje yra idealio..
€4490
6 įvertinimai
IONPA TRAVEL - elektrinis dantų šepetėlis, pirmasis kuris sujungia unikalią dantų valymo joni..
€4690
4 įvertinimai
  IONPA HOME - elektrinis SONIC dantų šepetėlis - IONICKISS šeimos flagmanas, ..
€13990
IONICKISS ORIGINAL - SOFT - Šio minkšto dantų šepetėlio galvutę sudaro dvi..
€1790
Rašyk
Skambink