Kaip teisingai naudotis IONICKISS dantų šepetėliu

Kaip teisingai naudotis IONICKISS dantų šepetėliu
Publikuota 2020-09-04 Skaitė 7657

 

 

IONICKISS dantų šepetėlio aprašymas

 

 

 

1. Šereliai. IONICKISS dantų šepetėliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kokybiški šerelių pluoštai padės pašalinti visus nešvarumus

 

2. Keičiamos galvutės užtikrina ilgą jūsų šepetėlio naudojimo laiką. Kai esamos galvutės šereliai susidėvės, tiesiog pakeiskite nauja, ir šepetėlis bus vėl kaip naujas.*

 

3. LED lemputė baterijos tikrinimui. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau kaip vienerius metus. Pastaba: ji nekeičiama.

 

4. IONIPAD. Jonizacijos aktyvavimo juosta. Šią vietą reikia liesti drėgna ranka / pirštu dantų valymo metu. Liečiant šią juostelę susidaro jonų srautas, kuris nutraukia joninius ryšius tarp dantų paviršiaus ir apnašų, tuo palengvindamas dantų nuvalymą.

 

5. Mygtukas baterijos patikrinimui. Maždaug kartą per 2 savaites trumpam nuspauskite mygtuką tam kad įsitikinti kad baterija veikia. Jeigu lemputė (3) užsidega raudonai, reiškia baterija veikianti ir jonizacija vyksta. Jei lemputė nedega, pakeiskite šepetėlį. 

 

 

 

 

 

Kaip naudoti IONICKISS dantų šepetėlį

 

Kaip valytis dantis?

Laikykite rankenėlę taip, kad drėgnas delnas arba pirštas visą dantų valymosi laiką liestųsi prie metalinės juostelės IONIPAD. Taip padidinamas jonų susidarymo srautas. Sudrėkinkite šerelius ir valykite dantis taip, kaip esate įpratę. Vaikiškame dantų šepetėlyje KIDS metalinę juostelę pakeičia laidi termoplastinė medžiaga, esanti rankenėlės nugarėlėje. Jonizacijos funkcija veikia taip pat, kaip ir ORIGINAL šepetėlyje, laikant rankenėlę drėgna ranka.

Kaip nuimti šepetėlio galvutę?*

Laikykite rankenėlę tvirtai ir sukdami patraukite už šepetėlio galvutės. Jeigu naudojate dantų pastą, retkarčiais šis žingsnis reikalingas tam, kad galėtumėte nuvalyti metalinį strypelį – jonų srauto laidininką nuo pastos nuosėdų.

Kaip uždėti šepetėlio galvutę?

Tiesiog uždėkite naują šepetėlio galvutę ant metalinio strypo, kol ji užsifiksuos. Visų IONICKISS keičiamų galvučių tvirtinimas yra vienodas, t.y. bet kurią galvutę galima uždėti ant bet kurio IONICKISS šepetėlio.

Kaip patikrinti baterijos būklę?

Trumpam paspauskite mygtuką ant rankenėlės. Jeigu LED lemputė užsidegė (raudona švieselė šepetėliui ORIGINAL, o žalia – KIDS), tai reiškia, kad baterija yra įkrauta, ir jonizacija vyksta. Naudojant įprastai, baterija tarnauja ne trumpiau nei 1 metus. Jeigu lemputė nešviečia, pakeiskite šepetėlį nauju. Hermetiškai įmontuota baterija yra nekeičiama. 

Baterijos būklę tikrinti užtenka 1 kartą per savaitę. Valantis dantis mygtuko spausti nereikia. 

 

• Dažnai užduodami klausimai apie jonizuojančius dantų šepetėlius IONICKISS

 


* Odontologai rekomenduoja keisti galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada iškart po ligos.

 

Taip pat skaitykite
2020-09-03
  Kadaise dantų valymo tikslas buvo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burnos ...
2021-06-18
Kodėl sakome kad naudoti IONICKISS yra ekonomiškiau? Nes IONICKISS siūlo ne tik dantų šepetėlį ...
2021-07-14
Apklausėme burnos higienistę Ramintą Bartulienę, norėdami sužinoti, kokia jos nuomonė apie japonišku...
2021-11-07
  Kaip visi žinome ir kaip rekomenduoja odontologai, dantis reikėtų valyti 2 kartus per dieną. At...
Rašyk
Skambink