Neigiamų jonų ir jonizacijos reikšmė žmogaus sveikatai

Neigiamų jonų ir jonizacijos reikšmė žmogaus sveikatai
Publikuota 2022-09-26 Skaitė 3016

 

Užuodę gaivų, švarų ir itin tyrą orą po lietaus, būdami pajūryje, miške, ar krioklio papėdėje, suprantame, kad kvėpuojame itin sveiku oru. Tačiau, ar susimąstome, kodėl taip nutinka? Tikriausiai nė į galvą neateina mintis, kad viena iš šio stebuklo priežasčių – neigiami jonai!

Esant pakankamai didelėms koncentracijoms, neigiami jonai gali išvalyti orą nuo sporų, grybų, žiedadulkių, kvapų, cigarečių dūmų, bakterijų, virusų ir kitų kenksmingų dalelių ore. Neigiami jonai atlieka tai prisijungdami prie teigiamai įkrautų dalelių ir įkraudami jas neigiamai. Dėl to bakterijos ir kiti alergenai tampa per sunkūs ir negali išgyventi ore. Tuo metu jie nukrenta ant žemės taip nepatekdami į kvėpavimo takus ir taip neleidžia žmonėms sukelti kvėpavimo ir kitų sveikatos problemų.

Neigiami jonai veikia atpalaiduojančiai, normalizuoja kvėpavimo dažnį, mažina įtampą. Jie gerina žmogaus kvėpavimo takų veiklą ir apsaugo plaučius nuo dirginimo ir uždegimų. Neigiami jonai absorbuojami tiesiai į kraują ir padeda kovoti su laisvaisiais radikalais žmogaus organizme, stiprindami imuninę sistemą. Kitaip tariant jonizacija – tai fizinis procesas, kurio metu atomas arba molekulė paverčiama jonu, keičiant santykį tarp protonų ir elektronų skaičių.

Per visą žmonijos egzistavimo laikotarpį ji buvo apsupta gamtinės kilmės jonizuojamosios spinduliuotės šaltinių. Tai - radionuklidai Žemės gelmėse ir spinduliuotė, kuri mus pasiekia iš kosmoso. Dirbtinės gi kilmės jonizuojamosios spinduliuotės šaltinius ir priemones sukūrė žmogus, panaudodamas juos medicinoje, pramonėje, moksle, branduolinėje energetikoje ir kitur.

Tyrimai rodo, kad didelis neigiamų jonų kiekis gali būti veiksmingas gydant sezoninę depresiją, panašiai kaip antidepresantai, nes jie gali normalizuoti serotonino kiekį smegenyse.

Šiuolaikinėje medicinoje vadinamoji jonų terapija dabar taikoma kaip modernus medicinos metodas, gydant pacientus nuo įvairių virusų. Tokijo medicinos universiteto klinikiniai tyrimai parodė, kad žmonių sveikatos gerėjimas neigiamų jonų terapijos metodu dėl ląstelių atsinaujinimo padidėjo net 27–31%.

Jonizacija sėkmingai naudojama grožio srityje ir kosmetologijoje - į odą efektyviai įvedamos aktyvios medžiagos, kurios individualiai veikia odą, giliai išvalant ir drėkinant ją. Šios procedūros dėka rezultatas matomas vos pasibaigus procedūrai.

Neigiamų jonų galia IONICKISS dantų šepetėlyje

Kalbėdami apie sveikatą, neturime pamiršti, kad viskas prasideda nuo dantų ir burnos sveikatos: dan­tų va­ly­ma­s še­pe­tė­liu, tarp­dan­čių siū­lo naudojimas ir pro­fi­lak­ti­niai vi­zi­tai pas odon­to­lo­gą yra svarbiausios priemonės dan­tims ir dan­te­noms pri­žiū­rė­ti.

Yra žinoma, kad dantų apnašos turi teigiamą krūvį (+), o danties paviršius – neigiamą (-). Tad priešingas poliškumas ir yra ta priežastis, kodėl dantų paviršius pritraukia dantų apnašas ir kodėl jos jonine jungtimi prilimpa prie dantų.

Jo­ni­za­ci­jos es­mė yra pa­pras­ta: įe­lekt­ri­nus mo­le­ku­les ar ato­mus, šie virs­ta jo­nais, tu­rin­čiais tei­gia­mą ar­ba nei­gia­mą krū­vį. Kaip ži­no­me, prie­šin­go krū­vio da­le­lės trau­kia vie­na ki­tą. Moks­li­nin­kai jau se­niai pa­ste­bė­jo gy­dan­tį nei­gia­mų jo­nų po­vei­kį, todėl jo­ni­za­ci­ja tai­ko­ma įvai­rio­se sri­ty­se, pa­vyz­džiui, su­kur­ti mums ge­rai ži­no­mi jo­ni­za­to­riai, va­lan­tys orą. Il­gai­niui šis prin­ci­pas bu­vo pri­tai­ky­tas ir bur­nos higienai.

Jonizuojantis dantų šepetėlis IONICKISS generuoja neigiamus jonus ir nukreipia jų srautą tarp dantų šepetėlio ir danties. Taigi jonizacija sutrikdo joninį ryšį tarp apnašos ir danties, taip atstumdama apnašas nuo danties paviršiaus link šepetėlio galvutės. Todėl jūsų dantys tampa švaresni ir sveikesni.

Kliniškai įrodyta, kad IONICKISS dantų šepetėlis pašalina dantų apnašas iki 48% efektyviau nei bet kuris kitas įprastas dantų šepetėlis. Todėl juos drąsiai savo pacientams  rekomenduoja odontologai ir burnos higienistai.

 

Taigi, tik įsivaizduokite save vaikščiojant pušyne po stipraus lietaus…Jaučiatės apsivalęs sielą ir mintis?

Tai -  JONIZAVIMO galia.

Tegul JONŲ JĖGA tarnauja jūsų sveikatai.

Išbandykite patys: www.ionickiss.lt

 

 

Taip pat skaitykite
2020-09-03
  Kadaise dantų valymo tikslas buvo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burnos ...
2021-07-14
Apklausėme burnos higienistę Ramintą Bartulienę, norėdami sužinoti, kokia jos nuomonė apie japonišku...
2022-08-04
  Jeigu mums reikėtų pasirinkti šalį, kuri yra išskirtinė ir turi visiškai kitokį supratimą apie ...
2023-06-09
  Deimantė Jurgelevičiūtė per savo 11 metų burnos higienisto patirtį išbandė daugybę įvairiausių ...
Susijusios prekės
text_reviews
IONICKISS ORIGINAL – inovatyvus japoniškas jonizuojantis dantų šepetėlis, ku..
€1990
29
text_reviews
IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jon..
€4690
50
text_reviews
IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su gilumini..
€13990
55
Rašyk
Skambink