UV dėklas - sterilizatorius (su joniniu dantų šepetėliu IONICKISS)

Pristatysime nemokamai paštomatai

Prekės kodas: 7001

Prekės būsena: Šiuo metu neturime

Šią prekę į paštomatus pristatysime nemokamai!

UV sterilizatorius – dantų šepetėlio dezinfekavimui.

Drėgna vonios aplinka yra ideali vieta daugintis bakterijoms dantų šepetėlių šereliuose. Nors po valymo dantų šepetėlį visada nuskalaujate po tekančio vandens srove, dantų šepetėlio šereliai gali būti užteršti patogeniniais organizmais.

Remiantis klinikiniais rezultatais, ultravioletinė (UV) lempa sterilizacijos dėklo viduje per kelias minutes pašalina iki 99,9% bakterijų. Viskas, ką reikia padaryti, tai įdėti dantų šepetėlį į dėklą ir jį uždaryti. Po 7 minučių jis pats išsijungs ir dantų šepetėlis bus pilnai dezinfekuotas.

UV lempa skleidžia trumpabangę ultravioletinę spinduliuotę, kuri sutrikdo ląstelių struktūras. Ši spinduliuotė naikina bakterijas, grybelius ir mikroorganizmus. Įrodyta, kad UV technologija naikina streptokokus, E. coli, Salmonella bei kitas bakterijas.

Į komplektą su dėklu/sterilizatoriumi įeina ir joninis dantų šepetėlis IONICKISS su MEDIUM galvute.

Dantų šepetėlių sterilizavimo dėklas pritaikytas IONICKISS ORIGINAL ir KIDS dantų šepetėliams ir visoms keičiamoms galvutėms, todėl suderinamumo su kitų gamintojų šepetėliais negarantuojame.

Dėmesio! Prieš pradedant naudotis UV sterilizacijos dėklu, prašome nepamiršti atidaryti baterijų skyriaus dangtelį ir ištraukti kontakto apsaugą. Veikianti UV lempa, uždarius dėklo dangtelį, dega mėlyna šviesa.

Gamintojas: Ionic Corporation
Papildoma informacija
Kiekis pakuotėje 1 dėklas + 1 šepetėlis
Baterija Dėklas - AAA tipo standartinė keičiama; 2vnt. / Šepetėlis - 3V nekeičiama
Galvutės tipas Standartinė, keičiama
Galvutės spalva Mėlyna
Šerelių tipas Medium (vidutinio kietumo)
Dantų šepetėlio kilmės šalis Japonija
Sterilizacijos dėklo kilmės šalis Kinija. Pagaminta Ionic Corporation
Dėkojame už IONICKISS dantų šepetukus!! Naudojamės visa šeima ir rekomenduojame visiems pabandyti. Puikus efektas. Labai patogu, kad prireikus galima valyti ir be dantų pastos. UV sterilizatoriaus pagalba saugu, kad šepetėlis apsaugotas nuo bakterijų-ypač keliaujant.
ačiū už jūsų IONICKISS dantų šepetukus! jie nuostabūs savo paskirtim ir kokybe..dantų higienistė pagiria mano gerą dantų prieziurą,tik šepetukų dėka.. siūlyčiau visiems įsigyti ir jūsų dantų šepetelių sterilizatorių-nepamainoma priemonė dantų kokybiškai priežiūrai
Rekomenduoju IONICKISS:) Dantų šepetėliai puikiai valo ir be dantų pastos, galima rinktis iš kelių rūšių. UV dėklas - sterilizatorius tai ne tik visada švarus dantų šepetėlis, bet ir puikus dėklas keliaujant.
Puikus priedas prie šepetėlio. Patogu keliaujant, tuo labiau, kad šepetėlis nuolat sterilizuojamas. Atkreipkite dėmesį, kad įsigiję sterilizatorių, kitoje dėžutės pusėje, kur dedama baterija, tutmrite ištraukti plasmasiuką už 'juodos kojelės", kad uždarius sterilizatoriaus dėžutę, užsidegtų melsva lemputė. Vat tada procesaa vyksta. Ir vyksta efektingai!!
Labai esu patenkinta del sio stelirizatoriaus, zinau, kad sepetelis saugus apsaugotas nuo bakteriju. Aciu
Parašyti atsiliepimą
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink