Keičiamos galvutės IONICKISS IONPA TRAVEL (Soft) 2vnt.

Prekės kodas: 6006

Prekės būsena: Paruošta Jums

IONICKISS IONPA TRAVEL keičiamos galvutės sudarytos iš antibakterinių, ypač plonų skirtingo ilgio kūginių šerelių, kurie pasiekia ir sunkiai prieinamas vietas, tame tarpe ir kišenėles tarp dantų ir dantenų. Šereliai puikiai pašalina nešvarumus bei švelniai masažuoja dantenas.

Komplekte yra 2 keičiamos galvutės.

Šios keičiamos galvutės yra skirtos IONPA TRAVEL elektriniams dantų šepetėliams, nes tik juos naudojant kartu, pilnai užsidengia apsauginis dangtelis. Taip pat jas galima naudoti ir su visais kitais IONICKISS dantų šepetėliais.

 

€1190 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Japonija
Gamintojas: Ionic Corporation

Unikalus elektrinis dantų šepetėlis IONPA suderina garsinę ir joninę dantų valymo technologijas (IONIC + SONIC), todėl dantys tampa švaresni net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Be to, valantis dantis šiuo šepetėliu, dantų pasta nėra būtina.

IONICKISS IONPA TRAVEL elektrinis dantų šepetėlis yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis. Unikalios technologijos pagalba apnašos yra atstumiamos nuo dantų paviršiaus, panašiai, kaip naudojant magnetą.

IONPA dantų šepetėlių galvutės yra keičiamos. Naudoti dantų šepetėlį su keičiama galvute yra ekonomiškiau ir ekologiškiau.*

 

 

Odontologai rekomenduoja keisti dantų šepetėlių galvutes kas 2-3 mėnesius, ir visada po ligos.

Papildoma informacija
Prekių tipas Keičiamos galvutės
Kiekis pakuotėje 2vnt.
Galvutės tipas IONPA TRAVEL / mažesnė už standartinę / Tinka ir visiems kitiems IONICKISS šepetėliams.
Šerelių minkštumas SOFT (minkšti)
Šerelių tipas 2 ilgių, smailėjantys, antibakteriniai
Ionickiss šepetėlius naudoju jau porą metų ir esu labai patenkinta rezultatais. Dantų pastos nebeperku :). \nNorėjau padėkoti komandai už nuostabią kliento patirtį. Pasijutau VIPine :). Pritrūkau kelioninio šepetėlio galvučių, kurių e-parduotuvėje nebebuvo. \nParašau užklausą su viltimi, kad gal koks bent vienas vienetas atsirastų. \nKomanda sureagavo labai operatyvia, rado ir pristatė. Iki kelionės turėjau!\nDėkui už operatyvumą ir puikų aptarnavimą
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
12 įvertinimai
IONPA TRAVEL – elektrinis dantų šepetėlis, kuris sujungia unikalią dantų valymo jon..
€4690
50
7 įvertinimai
IONPA HOME – elektrinis dantų šepetėlis, IONICKISS šeimos flagmanas, su gilumini..
€13990
55
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyk
Skambink