Naudoti IONICKISS yra ekonomiška

Publikuota 2021-06-18

Kodėl sakome kad naudoti IONICKISS yra ekonomiškiau?


Nes IONICKISS siūlo ne tik dantų šepetėlį su keičiamomis galvutėmis, bet ir suteikia galimybę naudoti šepetėlį ir be dantų pastos!


IONICKISS jonizuojantis dantų šepetėlis iš Japonijos yra labai veiksmingas pašalinant dantų apnašas net ir nenaudojant dantų pastos. Dantų valymas be dantų pastos sumažina aplinkos taršą, nes susidaro mažiau sunkiai skaidomų atliekų, o panaudota dantų pasta nepatenka į kanalizaciją. 


Tėvai taip pat įvertins tokį dantų valymą, nes vaikai yra linkę nuryti dantų pastą, o tai dažnu atveju nėra sveika. 


Naudodamiesi IONICKISS, jūs geriau išsivalote dantis, palaikote ekologiją ir tuo pačiu neapsunkinate savo piniginės. Patogus ir praktiškas japoniško jonizuojančio dantų šepetėlio IONICKISS dizainas su keičiamomis galvutėmis ir galimybė naudoti be dantų pastos reiškia ne tik 48% didesnį efektyvumą pašalinant dantų apnašas, bet ir mažiau teršiamą aplinką, tuo pačiu neapkraunant jūsų šeimos biudžeto (Iliustracinis įprastinio metinio dantų valymo ir metinio dantų valymo naudojant IONICKISS palyginimas):


Įprastas dantų šepetėlis 5 x 4,40* Eur = 22,00 Eur
Dantų pasta 5 x 5,30* Eur = 26,50 Eur
Bendros įprasto metinio valymo išlaidos vidutinės kokybės priemonėmis ~ 48,50 Eur


IONICKISS dantų šepetėlis ORIGINAL - 19,90 Eur
Keičiamos galvutės 4 vnt (2 pakuotės x 11,90 eur) - 23,80 Eur
Metinės išlaidos valantis su ypač efektyviu aukštos kokybės IONICKISS dantų šepetėliu - 43,70€ Eur
Tai yra vos 3,64 Eur per mėnesį, keičiant galvutes kas 2,5 mėnesio! 

 

*Apytikslis kainų vidurkis apskaičiuotas remiantis vienos iš didžiausių vaistinių internete skelbiamomis aprašomų prekių kainomis, galiojusiomis 2023.06.02